Jaký olej?

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

Paskal píše:
xonik píše: 8O 8O 8O To se dá jo? No to by bylo super, já s toho bál, že to není růžový.
To víš že jo...i G12 ružova se ředí...a když pišeš že náš cenťak pod tak to tam zbídou doleješ pulitra... :) :wink:
No tak to mám radost :-) Škoda že se nedá ředit takhle ten olej :-)
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

Tak zajmavá věc, jen co jsem dolil 1l oleje ( 5W40, ryska asi 3/4 ) tak po ujetí cca 500km mi to začalo ukazovat na displeji "service oil", to je divný ne?
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

xonik píše:Tak zajmavá věc, jen co jsem dolil 1l oleje ( 5W40, ryska asi 3/4 ) tak po ujetí cca 500km mi to začalo ukazovat na displeji "service oil", to je divný ne?
To že si dolil olej a teď ti to napsalo "servis oil" tak to neznamena že ho tam máš málo nebo tak :) ....Kdy naposled si měnil olej :?: Měniš to podle palubáku :?: Prostě ti to hlási servisni interval vyměny. :wink: Jestli ti to někdo teď měnil tak ti to nevynuloval. 8)

Uživatelský avatar
xonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od xonik »

Paskal píše:
xonik píše:Tak zajmavá věc, jen co jsem dolil 1l oleje ( 5W40, ryska asi 3/4 ) tak po ujetí cca 500km mi to začalo ukazovat na displeji "service oil", to je divný ne?
To že si dolil olej a teď ti to napsalo "servis oil" tak to neznamena že ho tam máš málo nebo tak :) ....Kdy naposled si měnil olej :?: Měniš to podle palubáku :?: Prostě ti to hlási servisni interval vyměny. :wink: Jestli ti to někdo teď měnil tak ti to nevynuloval. 8)
No já ho ještě neměnil, a jako chystám se na to samozřejmě, akorát mě dostalo že se to ukázalo takto po dolití no... Zas mě to potěšilo že teda předchozí majitel se o to auto asi možná staral, jinak by se to asi neukazovalo že jo? A teda špatná otázka, ale když s tim ještě najedu 500km, tak se houby stane ne?
Objem ničím nenahradíš :-)

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Když tam máš nastaveny co 15 tis/km interval vyměny OIL tak se ti to ukaže a upozorni dycky po ujeti těchto Km. :wink: A předchozi majitel na to nemá vliv. :)
A když najedeš o 500 víc tak se nic nestane. :wink: Ale vyměň to co nejdřív. 8)

Odpovědět

Zpět na „Archiv“