Gamma - kód

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

elit píše:
vally_ny píše:pokud je originál autorádio v autě (nebylo měněno),tak ti to řekne každej servis VW,stačí jim nadiktovat VIN auta a číslo rádio.Pokud už je tam ale jiný a né původní,musíš si to zařídit jinak
Co vim, tak pokud je radio original v aute, tak i po odpojeni baterie se sparuje z autem a jde i bez kodu. Vyzkouseno.
jo, pokud se to prý tam nějak napevno uloží ten kód tak jo.

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

elit píše:
vally_ny píše:pokud je originál autorádio v autě (nebylo měněno),tak ti to řekne každej servis VW,stačí jim nadiktovat VIN auta a číslo rádio.Pokud už je tam ale jiný a né původní,musíš si to zařídit jinak
Co vim, tak pokud je radio original v aute, tak i po odpojeni baterie se sparuje z autem a jde i bez kodu. Vyzkouseno.
to myslím že jo,ale my jsme rádia přehazovali z auta do auta,měli jsme po ruce VINka a kody radíí,tak nám to řekli bez problémů :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rony
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Rony »

elit píše:Co vim, tak pokud je radio original v aute, tak i po odpojeni baterie se sparuje z autem a jde i bez kodu. Vyzkouseno.
Tak tohle mi prave nezafungovalo, odpojil jsem baterii, 8 hodin jí nabíjel, a po opětovném připojení origo Gamma prostě nehrála, takže bych na to nespoléhal

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Rony píše:
elit píše:Co vim, tak pokud je radio original v aute, tak i po odpojeni baterie se sparuje z autem a jde i bez kodu. Vyzkouseno.
Tak tohle mi prave nezafungovalo, odpojil jsem baterii, 8 hodin jí nabíjel, a po opětovném připojení origo Gamma prostě nehrála, takže bych na to nespoléhal
pravděpodobně právě proto, že jsi její kód neměl uložený do pevný paměti. Kód rádia se dá uložit minimálně dvěma způsoby..

Uživatelský avatar
ksenik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

pomoc

Příspěvek od ksenik »

aj ja by som potreboval kod na gammu je tu niekto kto mi pomoze dakujem

Uživatelský avatar
RadekR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec/Praha/Hamburg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadekR »

DMS píše:
Rony píše: Tak tohle mi prave nezafungovalo, odpojil jsem baterii, 8 hodin jí nabíjel, a po opětovném připojení origo Gamma prostě nehrála, takže bych na to nespoléhal
pravděpodobně právě proto, že jsi její kód neměl uložený do pevný paměti. Kód rádia se dá uložit minimálně dvěma způsoby..
Tak prozrad alespon jeden.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

RadekR píše:
DMS píše: pravděpodobně právě proto, že jsi její kód neměl uložený do pevný paměti. Kód rádia se dá uložit minimálně dvěma způsoby..
Tak prozrad alespon jeden.
On žadny zpusob neví :P :lol: ...Ja vim o jednom a to je že jak se zada kod :arrow: tak se potvrdi OK :arrow: a tim se uloži do paměti. :wink:

teekan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.04.2013 20:12

Re: Gamma - kód

Příspěvek od teekan »

Zdravim mam radio z pasatu ktery uz je prodany a zustalo mi po nem radio, chtel jsem ho dat no auta protoze mi odesel panasonic. Jezne po zapojeni to chce po me kod da se nejak zjistit je to blaupunkt gamma vwz1z3d7485919 dekuji za rady popripade za zjisteni kodu

Mates17
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 07.05.2009 22:18
Bydliště: Kamenický Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Gamma - kód

Příspěvek od Mates17 »

Ahoj,mohu poprosit jestli by šlo zjistit pin na tito rádia?
Beta4 VWZ2Z2V2376313
Gamma CC AUZ2Z3V2088208
Předem moc děkuji
___________________________________________________________________
Seat Alhambra 1.9 TDi 81Kw,1999,282000Km
VW Golf 3 Variant 1.9TDi 66kw 1Z,254000 Km,EGR OFF

Odpovědět

Zpět na „Archiv“