spotreba T4 benzin

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
indiana.jones
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.10.2007 11:27
Bydliště: povazska bystrica
Kontaktovat uživatele:

spotreba T4 benzin

Příspěvek od indiana.jones »

ahojte fandovia Tecok od VW. nemate niekto skusenost so spotrebou T4 transporter, caravelle alebo multivan s benzinovym motorom? o spotrebe dieselov som toho nasiel vela, ale s benzinmy je to tazsie. zaujimaju ma vsetky motory s ktorymi mate skusenosti. chapem, ze diesel je do takehoto auta vhodnejsi, ale ja som fanusik benzinu. :) za akukolvek info dakujem.

kormidelnik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 02.07.2009 00:42

Re: spotreba T4 benzin

Příspěvek od kormidelnik »

mou spotrebu muzes videt na http://www.spotreby.cz/vw-transporter-7 ... -hp-a1985/ jezdim na LPG, tak jsem vysmatej.. :-D

oldaa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 25.10.2007 12:40
Bydliště: Vyškov

Re: spotreba T4 benzin

Příspěvek od oldaa »

ahoj, chtel jsem se te zeptat, jestli ses s tim spokojenej, oproti dieselu? Tech benzinu je malo a tak se o tom v diskuzich moc nedoctu, tak me zajima, jestli ma vyznam diesel, kdyz vlastne benzin je lepsi na udrzbu a navic lze vyuzit lpg...
asi je to i pekne tichy, ne?
kormidelnik píše:mou spotrebu muzes videt na http://www.spotreby.cz/vw-transporter-7 ... -hp-a1985/ jezdim na LPG, tak jsem vysmatej.. :-D

kormidelnik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 02.07.2009 00:42

Re: spotreba T4 benzin

Příspěvek od kormidelnik »

no... Jestli to je uplne tiche to se rozhodne neda rict.. nove dieslove motory jsou supr maji peknou spotrebu a krasne tahnou. Ja jsem zastance benzinu respektive LPG - levnejsi provoz, rozvody lepsi udrzba dle meho lepsi zaber ... atd atd, ale spousty lidi ti tohle vsechno popre. Zalezi na tom s cim jsi doposavad jezdil..

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: spotreba T4 benzin

Příspěvek od Rudi »

na diesly nevim, jestli je menší údrdžba, pokud se něco vysere, hnedka víš, co to asi je. Navíc ta 2,5 benzín 81kW mi přijde i dost slabá a pokud se naloží, tak jí musíš brutálně točit, aby jela a to pak žere jako pošinutý a stejně to nemá takovej zátah jako 2,5 TDI 75kW. Jediný co, že možná bude tišší jak ta nafta, ale jinou výhodu bych v tom určitě neviděl, maximálně ještě prodejní cenu, ale to se ti vrátí bo až to budeš prodávat, taky budeš muset jít pod cenu.
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
passy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: krušnohory

Re: spotreba T4 benzin

Příspěvek od passy »

Rudi píše:ale jinou výhodu bych v tom určitě neviděl.
v zime bezproblemovy starty, bych videl ja :)

jinak T4 syncro benzin 115 hp, prumer normalni jezdeni vc mesta a kopcu 12,5 a dalnice okolo 10,0 litru

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: spotreba T4 benzin

Příspěvek od steve »

měl jsem benzinovou Caravellu tak 2,5 benzinovou a spotřeba kolem 11litru v zimě a max 13,5litru když si tomu nakladal na dalnici do 16Okm/h , jinak se s tim dalo jezdit pruměr kolem 9-10litru, takže když nebudeš jezdit nejaky štreky a nepotřebuješ auto denně tak je možna i benzinovka lepši, jinak samo uznavam spiš Tdi :wink:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“