Jak vypustit benzin z nádrže? Pomoc..

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Eta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.10.2009 19:45

Jak vypustit benzin z nádrže? Pomoc..

Příspěvek od Eta »

Nevíte někdo, jak nejjeddnodušejc vypustit benzinovou nádrž na Multivanu z roku 92? Nabrali jsme benzin u Globusu v Liberci a záhy jsme zjistili, že to bylo víc než míň řízlý vodou, nebo čím? a motor zdechne, když se přepne na benzin, ikdyž auto zrovna jede :evil:
Mechanik říká, že to je doooost komplikovaný vypustit, tak nalil nějaký chemie, ale žádná odezva. Naštěstí to jde nastartovat na plyn, ale až se okosí, tak to asi moc nepujde a navíc voda zamrzne v systému a to už bude asi konec...
Myslela jsem, že něco najdu v diskuzích, ale nic, prosím tedy přímo takhle o vaše zkušenosti.
Díííky!

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vypustit benzin z nádrže? Pomoc..

Příspěvek od pino.t »

A tenkou hadičku neprotáhneš hrdlem na tankování?
Nebo prostě odpojit přívodní hadici a nechat běžet podávací čerpadlo pokud tam je, jinak napojit z nějakyho jinyho auta a vycucnout.
Vrtačka to jistí :mrgreen:
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Eta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.10.2009 19:45

Re: Jak vypustit benzin z nádrže? Pomoc..

Příspěvek od Eta »

A nevíš ještě, prosimtě, kudy se chodí, kde se vyměňuje palivovej filtr u 2,5 benzinu z roku 1991? Snad by to mělo bějt někde mezi sedačkama vpředu pod podlahou?
Jinak díky za přechozí tipy :D

JardaL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 18.07.2008 20:07
Bydliště: Slaný

Re: Jak vypustit benzin z nádrže? Pomoc..

Příspěvek od JardaL »

Strč hadici do nádrže a vytáhni co půjde. Ale zkus postavit auto na něco vyvýšeného, nejlépe sloupový hever v dílně nebo na něco najeď. A ten zbytek bych vyřešil vrchem. Pod ruční brzdou mezi sedačkama máš víčko do nádrže. Odpoj hadičky a odšroubuj uzávěr nádrže.
Já jsem takto čistil nádrž asi jednou ročně. A kdyby jsi chtěl vytáhnout pumpu, protože toho místa tam moc není, strč okolo hadic ruku dolů a s pumpou otoč kousek doleva. Pak to vytáhneš a máš tam díru jak do :gey: . Hodně zdaru
VW T5 Caravelle V6 3,2i 4Motion 173kW Long - interiér Multivan

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“