T4 Multivan 111kW-netahá:-(

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
fantikIII
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.04.2009 21:51

T4 Multivan 111kW-netahá:-(

Příspěvek od fantikIII »

Zdravím,
tak jsem si pořídil vysněnou 111náctku,vše ok jen jsem zklamanej ze zátahu,očekával jsem postatně více:-( předchozí vozítka 65kW a pak 75kW byly super,vždy udělal rozvody předvstřik a letadlo ale u tohodle už fakt nevím. Zkusil jsem snad všechno:váha,předvstřiky,trysky vstřikovačů,ventil co ovládá lopatky turbíny(lopatky jsou volný),předsuvník funguje,EGRko vyřazené,hadička do řídící jednotky nová.....nakonac jsem se uchýlil i k mnou neoblíbenému chipu a stále nic.Prostě líná lemra,jen fakt o málo lepší než 75kW.Probudí se trochu až tak ve třech tisících otáček ,ale poomalu reaguje na plyn v celém rozsahu otáček.
tak předem moc díky za rady. Láďa

Uživatelský avatar
tdiracing
Profík
Profík
Příspěvky: 1084
Registrován: 01.10.2008 11:09
Bydliště: Slaný

Re: T4 Multivan 111kW-netahá:-(

Příspěvek od tdiracing »

to by chtělo servis co se v tom vyzná,málo kdo to umí rozchodit,podle toho co píšeš,tak máš rok výroby 98 konec roku.tam se ještě musí zkouknout řídící jednotka,žádnou závadu to nepíše a přitom je v háji.Toto sem řešil nekolikrát
http://www.transporterclub.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan

Uživatelský avatar
TomasT4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: T4 Multivan 111kW-netahá:-(

Příspěvek od TomasT4 »

ahoj ja mam ten sám problem jako ty taky ma t4 111kw jede jen o malimko lip jako 75kw. vše dle vagu je ok už navim co stim?jak si to vyřešil diky všem za radu.našel by se nekdo kdo mi to načipuje jsem od přerova.

Uživatelský avatar
petrscz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Re: T4 Multivan 111kW-netahá:-(

Příspěvek od petrscz »

já mám stejný problém,o víkendu jsem to logoval a zjistil že regulace podtlaku má spoždění a to je problém 111-tek,je tam strašně
moc podtlakových hadiček a ještě digi klima a nez.topení to všechno je spojený do jednoho.Takže si myslím povyměňovat všechny hadičky,
je to otázka pár peněz a uvidí se.

Jo a dofám že tam máte zásobník podtlaku?

Uživatelský avatar
bosss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 11.01.2009 12:46

Re: T4 Multivan 111kW-netahá:-(

Příspěvek od bosss »

VYNDAT VSE, UDELAT TRANSPORTER Z MULTIVAN:)ME JEDE 200 HNED:)KAMOS MEL 111MULTAKA 03 A MRDKA LINA:)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“