T4 1.9TD 50KW .. nemaže?

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Unlimited
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.08.2009 10:26

T4 1.9TD 50KW .. nemaže?

Příspěvek od Unlimited »

Ahoj, mam na vas dotaz ohledne sve T4. Kdyz nastartuju tak blika kontrolka mazani.. trosku ho protocim a prestane a je to ok. Kdzy pak jedu tak po zahrati obcas zacne zase blikat a k tomu to i dost besile piska, musim vyradit a znovu ho protocit a zase ok. Ale chtel bych to opravit... Co by to mohlo byt?.. Nejake olejove cerpadlo? A co me to tak asi bude stat? Je to auto z 98, zadnej zazrak a tak do toho nechci investovat vic nez je nezbytne.
Diky za vase napady.
Unli.

Pepásek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 28.12.2007 14:15
Bydliště: Soběšín

Re: T4 1.9TD 50KW .. nemaže?

Příspěvek od Pepásek »

Nejdřív zkus jestli nejni v háji čidlo tlaku oleje.Nejlíp když dáš místo čidla budíka a změříš tlak.Jestli neni tlak tak to může bejt čerpadlo.Pozor ale na jednu věc.Setkal jsem se s olejovými filtry k Volkswagenům s otočenym přepouštěcim ventilem,takže při ucpání filtru se motor nemaže.Nevim jak můžou tohle pustit do obchodu když ti to zničí motor.Takže než vyndáš čerpadlo tak vyměň filtr.Črepadlo až na konec protože to je hodně práce a je to nepravděpodobný že by odešlo.

Unlimited
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.08.2009 10:26

Re: T4 1.9TD 50KW .. nemaže?

Příspěvek od Unlimited »

Hmm.. diky za typ. Filtr je uz meneny, ze by byl uz drhy kus vadny?... To se mi moc verit nechce. Ale to cidlo zkusim.. kdyz ho najdu :-D Presto diky moc za ochotu a odpoved. Unli.

Vejda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 02.02.2010 16:57

Re: T4 1.9TD 50KW .. nemaže?

Příspěvek od Vejda »

To se mi stalo taky a dělal sem s tim všechno možné a na konec jsem koupil nové čidla a je to v pořádku!

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: T4 1.9TD 50KW .. nemaže?

Příspěvek od MKTech »

A nebo přicpaný sací koš čerpadla ve vaně.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“