T4- servis check a motor ma pravostranne rizeni

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
stich
Člen klubu
Příspěvky: 17
Registrován: 08.12.2009 11:42

T4- servis check a motor ma pravostranne rizeni

Příspěvek od stich »

Ahoj, mam T4,rv 2001 1,9 TD 55kw. Najeto cca 220tis. Sviti mi tam kontrolka servisu cca 2min po startu. Znamena to ze je neco v neporadku,nebo jen upozorneni na pravidelny servis? S autem jsem docela spokojen,pouze vykon-rychlost samozrejmne nic moc,po dalnici jezdim pouze kolem 100 km/h. Auto mam od 09/2006 a nikdy nenechalo na holickach.Pro zajimavost dodam ze je s volantem na prave strane,puvod IRL kde jsem ho vyuzival a nasledne se s nim prestehoval po vlastni ose do CR.Nasledovalo prehlaseni na CZ SPZ a jezdim.

Pak by mne jeste zajimalo jak by to bylo s pripadnou vymenou motoru,kdyby odesel...jako ze si PREJI ABY NEODESEL !!! Kdyz to ma rizeni na prave strane,jde tam normalne motor z klasickeho levostranneho ?!!!

Dik
Naposledy upravil(a) stich dne 10.12.2009 00:00, celkem upraveno 2 x.
Treat your car to a litle,it will serve you longer.

Uživatelský avatar
allroadtdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 19.12.2008 08:44
Bydliště: Praha 4, Praha západ

Re: T4- servis check

Příspěvek od allroadtdi »

jen info o pravidelném servisu - olej atd., vyresetování viz:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... reset+insp" onclick="window.open(this.href);return false;

s volantem napravo se asi špatně předjíždí, ale s 1.9 to asi stejně není tvůj případ :mrgreen:

Uživatelský avatar
MASO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 09.03.2008 01:11

Re: T4- servis check

Příspěvek od MASO »

Na to resetování jsem se chtěl zrovna zeptat, takže díky!!!
T4 Multivan 111 KW[/color]
tel. 608023088, Praha 10

Uživatelský avatar
stich
Člen klubu
Příspěvky: 17
Registrován: 08.12.2009 11:42

Re: T4- servis check

Příspěvek od stich »

allroadtdi píše:jen info o pravidelném servisu - olej atd., vyresetování viz:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... reset+insp" onclick="window.open(this.href);return false;

s volantem napravo se asi špatně předjíždí, ale s 1.9 to asi stejně není tvůj případ :mrgreen:


S tim predjizdenim mas pravdu jen castecne,,,kdyz totiz nepocitas traktory,zensky a ridice s cepici a vajicky vzadu :lol: jeste mi reknete kolik mam obsah na chladici kapalinu,nikde to nemohu najit.

Jinak Dekuji
Ahoj
Treat your car to a litle,it will serve you longer.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“