automat zlobi-priznaky

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

automat zlobi-priznaky

Příspěvek od KaCzaba »

myslim,ze by nekdo mohl mit prehled o automatech.co odchazi,jaky to ma priznaky.
jedna se T4 2.5tdi.
bral jsem to od znameho,s tim,ze prevodovka byla davana jina z vrakoviste.fungovala vicemene bez chyb.cca 3 tis.km
mel v ni byt i meneny olej.
co to ted dela a nedela?pri normalni jizde,lehka noha a po rovine to vicemene funguje.pak ale kdyz jedu prudkej kopec,tak to i zbytecne moc podrazuje a pak nechce preradit ikdyz ubiram plyn.
jasny ze zkusim mrknout na olej,pak jsem se docetl ze se muzou spalit lamely-ty v prevodovce fungujou jak?a pak,ze se u automatu casto meni soupatkova skrin.
co mi jeste od zacatku co to mam prijde,ze citim jakoby ten olej z prevodovky.ale ta je sucha.ted,co to blbne,je citit vic.a taky sem mel pocit ze se umerne s rostoucima otackama nezveda i rychlost.jako kdyby to byl variator,nebo lehounce klouzala spojka.

je to muj prvni automat,tak s tim potrebuji trosku poradit
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
čerf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 647
Registrován: 22.09.2008 19:18
Bydliště: Děčín

Re: automat zlobi-priznaky

Příspěvek od čerf »

podle toho co píšeš, tak je očividně ta převodovka v prdeli. pokud jsou už sjetý lamely, nepomůže vyměnit olej. nikdy bych nekoupil automat na vrakáči. dáš za ní kotel a pak to dopadne takhle. není nad repas. stojí víc, ale je tam aspon záruka

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: automat zlobi-priznaky

Příspěvek od KaCzaba »

Vsak taky na repas sla....
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“