Jaký motor do Transportéra

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
JH40
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.03.2012 19:57

Jaký motor do Transportéra

Příspěvek od JH40 »

Čau chlapi,mužete mi poradit jaký je nejtepší motor v Transporteru T4 ?Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl koupit právě tohle auto a nechci udělat nákou blbost.Na auto mám sice jenom max 70000,ale snad se něco sežene,jo a chci aspon 6 míst.
Dík Honza

Uživatelský avatar
čerf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 647
Registrován: 22.09.2008 19:18
Bydliště: Děčín

Re: Jaký motor do Transportéra

Příspěvek od čerf »

jednoznačně 2.5 tdi. pokud bude doložen servis, nemusíš se bát ani velkého nájezdu km. znám několik transportérů, které mají najeto i přez 1 milion km a stále jezdí perfektně. je to jen o údržbě. tento motor je nejlepší motor, který audi kdy vyrobyla a nebýt těch debilních euronorem, asi by se do transporteru dával pořád.

JH40
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.03.2012 19:57

Re: Jaký motor do Transportéra

Příspěvek od JH40 »

čerf píše:jednoznačně 2.5 tdi. pokud bude doložen servis, nemusíš se bát ani velkého nájezdu km. znám několik transportérů, které mají najeto i přez 1 milion km a stále jezdí perfektně. je to jen o údržbě. tento motor je nejlepší motor, který audi kdy vyrobyla a nebýt těch debilních euronorem, asi by se do transporteru dával pořád.
Dík za odpověd,jen se bojím že za těch 70 asi nic neseženu s timhle motorem :cry:

James
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.11.2010 18:45

Re: Jaký motor do Transportéra

Příspěvek od James »

čerf píše:jednoznačně 2.5 tdi. pokud bude doložen servis,
Taky záleží kdo si co představí pod údržbou motoru? Jestli stačí měnit olej tak je to pohoda...

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký motor do Transportéra

Příspěvek od David »

jaké kilowaty na 2,5tdi byste mi doporučili u T4 v letech 1998-2002?
díky
Prodám RC model HPI RS4 EVO3+ nitro - max.83km/h! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=179631" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Jaký motor do Transportéra

Příspěvek od FandaTDI »

James píše: Taky záleží kdo si co představí pod údržbou motoru? Jestli stačí měnit olej tak je to pohoda...
nejen pokud se bavíme o nájezdu milion km, tak asi těžko jen olej :mrgreen: ... ačkoliv pravidelnost výměny oleje, popř. vhodnej výběr jsou téměř nejzásadnější ...
Nejběžnější jsou 75kW a povedený jsou údajně i ty 111kW, ale těch moc neni a lidi si je nechaj zaplatit ...

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“