T5 128kw

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
zlivice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.11.2011 19:43

T5 128kw

Příspěvek od zlivice »

Mám velký problém,začala mi mizet voda a trošku se objevovat olej ve vodě.teplota v pořádku.Nechal jsem překontrolovat olej.chladič,vyměnit těsnění pod hlavou včetně všeho kolem mimo vodní pumpy.Výsledek - voda mizela dál a olej přibyl.vyměnili pumpu a teď se objevila voda i na pístu má někdo nějaký nápad nebo skušenost co s tím? Hlavu jsem pochopitelně nechal otestovat a zbrousit.Díky za jakoukoliv radu už se s tím s..r. dva měsíce.Chtěl jsem auto prodat po čtyřech letech používání bez závady mimo výměny poloosy a týden před prodejem tohle.Asi nechce z baráku.

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: T5 128kw

Příspěvek od PavelSv »

A jak ti kontrolovalí chladič olej-voda? Závadu bych celkem hledal v něm. Vodní pumpa je opak voda jde do oleje to bylo mimo :( .

zlivice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.11.2011 19:43

Re: T5 128kw

Příspěvek od zlivice »

Tlakovali ho údajně na 10atm a prý nikde nefoukal,nerad bych kvůli tomu zbytečně vyhazoval peníze,už jsm jich i tak do toho dal dost .Teď přijde na řadu nový chladič oleje a uvidíme co bude.taky se mi stávalo popprvní opravě ,že mi přestávalo auto topit .Po výměně těsnění jsem na něm najel asi 500km.problémy se ale objevily již při první stovce a začaly se zvětšovat,tak nevím. Jinak jsem vděčný za každou radu.Nerad vyhazuji peníze z okna .Diky všem za ochotu.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“