Ověřený, cenově přijatelný servis na T5 v Plzni ?

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
Harley1006
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02

Ověřený, cenově přijatelný servis na T5 v Plzni ?

Příspěvek od Harley1006 »

Ahoj všem, potřebuji T5 128kW, r.v. 2005 a najeto 505 000km omladit. Již delší dobu padá nafta, ráno delší starty, občas šedý dým než se zahřeje, škube v nízkých otáčkách, podle mně taky trochu tužší řízení než dříve a pár kosmetických vad. Bohužel se v mém okolí nikomu nechce do rozebrání té hlavy, abych mohl nechat vyvložkovat sedla pro vstřiky a nechal zrepasovat vstřiky + kontrola vačky (měněna sice ve 350 000km), ale kdo ví. Značkový servis v Plzni je cenově trochu jinde - např.(škráblé šoupačky v dolní části a odpověď byla, že je to přez 80% délky dveří, tak že nové šoupačky, že to nebudou lakovat a pokud jo tak cca 12 000,-) tím pádem se ptám zde, zda máte někdo dobrou zkušenost s nějakým Plzeň a okolí servisem (popřípadě Praha pokud by bylo, tak jsem schopen i tam to dovézt). Děkuji všem za tipy.
MULTIVAN T5, 2,5 TDI, 128kw

Uživatelský avatar
MARRAH
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ověřený, cenově přijatelný servis na T5 v Plzni ?

Příspěvek od MARRAH »

Je tato poptávka ještě aktuální?Mám bohaté zkušenosti s opravami motorů 2.5 TDI.

Uživatelský avatar
Harley1006
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ověřený, cenově přijatelný servis na T5 v Plzni ?

Příspěvek od Harley1006 »

Momentálně se na motoru již pracuje. Díky


Sent from my iPhone using Tapatalk
MULTIVAN T5, 2,5 TDI, 128kw

Stanďour
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.07.2023 02:45

Re: Ověřený, cenově přijatelný servis na T5 v Plzni ?

Příspěvek od Stanďour »

Ahoj hoši, přidávám se s dotazem na servis v Plzni a okolí, také jsem majitelem závady P0299, nemohu říci že šťastným. Turbo s regulací dělané, váha vzduchu a čidlo tlaku paliva. Rád bych to dotáhl do zzdárného konce.
Díky předem za tipy. A ano je to T5 128kw

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“