Prosba o pomoc - T4 při nízkých teplotách nestartuje

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Prosba o pomoc - T4 při nízkých teplotách nestartuje

Příspěvek od vwCharlie »

psal,že to nechce žhavit ani při vyšších a vyšších teplotách. Víš co je žhavit natvrdo? Že ať je tam nějaké blbé čidlo nebo ne,tak prostě žhaví. Psal že to stejně nepomohlo,tak prostě nevidím závadu v něm. Až to prostě startne,po nažhavení na prudko a normálně ne,tak bych to viděl v tom čidle. Netvrdím,že je to 100% tou naftou,ale u třívývodových filtrů se běžně stává,že auto jak stojí,stačí mírně do kopce,a už to blbě startuje. Proto jsem chtěl,ať to jednou zkusí nechat stát na rovince nebo z kopce a uvidí co mu to bude dělat.Nic za to nedá a ani ho to nebude stát žádnou námahu.Napravit se to dá následně dvouvývodovým filtrem. Řešit slabé tlaky je složitější operace,kterou bych nechal až na potom,když nic nepomůže,jako poslední variantu. :wink:

Bobeš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 26.01.2008 19:24

Re: Prosba o pomoc - T4 při nízkých teplotách nestartuje

Příspěvek od Bobeš »

no psal že ten filtr měl starej rezavej tak to vypada že se mu sekla zpětná klapka na filtru to se dá koupit u keláčú asi do dvou stovek a jak je moc starej ten filtr tak je v něm voda a ta ti oddělá i nový žhavky a následně i trysky ve stříkách.

Uživatelský avatar
Yaris
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 28.01.2008 08:51
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o pomoc - T4 při nízkých teplotách nestartuje

Příspěvek od Yaris »

Díky všem za cenné rady, nakonec se ukázalo že jsou to tlaky.. Někdo před tím než auto šoupnul do bazaru si hrál s motorem, byly udělány nesmyslné výbrusy válců a dokonce i prasklá hlava na motoru. Vyřešil jsem to jednoduše a to výměnou motoru.. z 1.9TD (najeto 225.000?) je teď 2.4D (najeto 160.000 - bouračka na kufr z německa). Moc díky lidem, kteří se mě ujali, hlavně klukům ze servisu z Modřan, protože jsou to opravdu machři. díky Yaris

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Prosba o pomoc - T4 při nízkých teplotách nestartuje

Příspěvek od vwCharlie »

no ale 2.4 je přece ale pětiválec ni?

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“