Načipování T4 102PS?

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
MASO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 09.03.2008 01:11

Načipování T4 102PS?

Příspěvek od MASO »

Ahoj,kamarád má dlouho Caravellu v automatu,je to 102 a chtěl by to čipnout. Je to bez problému na tenhle motor? A převodovka to zkousne v poho?
T4 Multivan 111 KW[/color]
tel. 608023088, Praha 10

Globettroter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 10- Vršovice+Dobříš

Re: Načipování T4 102PS?

Příspěvek od Globettroter »

Pry se do T4 automat dava ta sama prevodovka jako je v pasatu.mame sluzebni T4 caravella ,nejdelsi verze r.v.2003,koupeno s automatem ,najeto cca 300tis a za rok co ji sef ma byl s tim automatenm porad jen problem.nasypal do ni 100tis a pak rekl dost,nechal namontovat manual a zatim dobry.Samozrejme ale nevi jak s tim predchozi majitel zachazel .Je krasna ale kupoval ji s tim ze ma najeto 160tis :? Pokud je ta aut. prevodovka opravdu z pasata tak si myslim ze uz ted je poradne zatizena.Kamarad ma T4 102PS transp. 2003 manual najeto 160tis a lita mu to jak blazen,nesrovnatelny s automatem.Pouze lije kvalitni olej a pravidelna udrzba.To je ma osobni zkusenost

Uživatelský avatar
VW-Tim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 493
Registrován: 26.09.2007 17:25
Bydliště: MS kraj

Re: Načipování T4 102PS?

Příspěvek od VW-Tim »

načipovat to asi pujde ale zkušenost zatím nemám
http://www.bitpower.cz/index.php?module=tabulky
zadáte samo VW :D pak se da T4 multivat a naběhnou dvě motorizace tak si vyberete
Přílohy
T4 Chip.JPG
wagen cult cars

Uživatelský avatar
MASO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 09.03.2008 01:11

Re: Načipování T4 102PS?

Příspěvek od MASO »

Bavil jsem se s chlapíkem co dělá automaty a ten naopak řikal,že tahle převodovka je nejlepší. Už jen kvůli tomu,že na to jde koupit každej šroubeček zvlášť,kdežto třeba na GIV se to sype ještě víc,ale blbě se na to sháněj ty vnitřnosti. Teď si jí ten kámoš s T4 akorát nechává repasovat,cena má bejt 24-29000,-.
T4 Multivan 111 KW[/color]
tel. 608023088, Praha 10

Uživatelský avatar
petrf16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Načipování T4 102PS?

Příspěvek od petrf16 »

čauky ja osobne bych ti to nedoporučoval mel jsem ji a stala me na opravach 50tis pak jsem rekl dost dal jsem tam manual a mam svaty klid uz jsem najel 100tis a bez problemu řika se že je to nepovedena prevodovka a kazdy kdo ji mel tak ji menil za manual jinak mi zbyla mam novy měnič i prevodovka je dobra je tam jedno ložisko špatny ale elektronika a lamelky jsou dobry tak kdyby jsi chtel tak písni.

Globettroter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 10- Vršovice+Dobříš

Re: Načipování T4 102PS?

Příspěvek od Globettroter »

petrf16 píše:čauky ja osobne bych ti to nedoporučoval mel jsem ji a stala me na opravach 50tis pak jsem rekl dost dal jsem tam manual a mam svaty klid uz jsem najel 100tis a bez problemu řika se že je to nepovedena prevodovka a kazdy kdo ji mel tak ji menil za manual jinak mi zbyla mam novy měnič i prevodovka je dobra je tam jedno ložisko špatny ale elektronika a lamelky jsou dobry tak kdyby jsi chtel tak písni.
:wink:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Načipování T4 102PS?

Příspěvek od pásovec »

Já bych šel do manuálu, do centra tohle auto stejne neni, krom taxalu
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
adampolo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: Načipování T4 102PS?

Příspěvek od adampolo »

měl jsem T4 v automatu a byl jsem s ním strašně spokojený,luxusní svezení :) úplně mě to dostalo.asi to chce pravidelnou údržbu a slušné zacházení,nečípovat,netahat velké vozíky a nehrabat.dobře opravit automat umí málo kdo.T4 má úplně jinou převodovku než pašík,protože má motor napříč.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“