Problém s řazením zpátečky T5

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
vladas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Problém s řazením zpátečky T5

Příspěvek od vladas »

Zdravím všechny, prosím o radu, mám občas problém dostat zpátečku u T5-jedná se o motor 2,5, 6-kvalt, vetšinou pomůže opakované vyšlápnutí spojky, někdy i trochu násilí, nemáte někdo zkušenost? Děkuji.V.

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Problém s řazením zpátečky T5

Příspěvek od campagnolo »

vladas píše:Zdravím všechny, prosím o radu, mám občas problém dostat zpátečku u T5-jedná se o motor 2,5, 6-kvalt, vetšinou pomůže opakované vyšlápnutí spojky, někdy i trochu násilí, nemáte někdo zkušenost? Děkuji.V.
Multivan T5 4 Motion 128kW Diesel 2004 - zadny problem se zpateckou.
Naopak male vozitko POLO r. 2007 tento problem obcas ukaze, jakoby se zpatecce neco postavilo do cesty a pomuze jen opakovane vyslapnuti
spojky a vyrazeni do neutralu. Hlavne kdyz bylo nove to delalo, ted po pul roce jiz mene.

Urcite by to ale melo vyresit nastaveni lanovodu razeni, nebo tycek :-)

jarotko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.05.2008 11:46
Bydliště: Slovensko

Re: Problém s řazením zpátečky T5

Příspěvek od jarotko »

Mne ide spiatocka pomerne hladko. Skor mam dost velke problemy v zime. Po studenom starte nemozem zaradit jednotku a rovnako ju potom nemozem ani vyradit. Iba pouzitim znacnej sily.

V Citroene mi obcas nesla zaradit. Servisak mi povedal, ze 1ka a spiatocka su nesynchronizovane rychlosti, takze obcas hnevaju. Ak nejde spiatocka, tak mam vyradit, potom zaradit jednotku a nasledne spiatocku. Na viacerych autach to takto funguje.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“