Maximálka u T5

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Uživatelský avatar
CHLOUBIK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od CHLOUBIK »

Poty píše:Tak jak tu tak koukám a nestačím se divit.Ta fotka je sice krásná ale trochu zvláštní néé!.Čtyři tisíce otáček natachometru 220 a ktomu kontrolka prokluzu kol a volant doprava to tak maximálně na špalkách a nebo připíchlé k počítači.Tohle nafotim i u své Caravelli 111Kw a na tachometru klidně 250Km/h při 3000ot/min.
Ahoj Ty jako když jedeš po dálnici rychlejš tak nezatáčíš?? 8O :lol: schodou okolností sem včera valil po dálnici a jelikož mám káču teprve 10 dní tak sem to jen tak zkusil a podle navi 187 uplně bez problémú a šla by dál jen už sem neměl prostor ..... Jinak přikládám taky foto sice z passata ale též sem neměl volant rovně !! :)
Přílohy
aQdN_2NeyI.jpg

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

JJ je to tak.... jinak kdo t5 ma tak jiste vý ze 4tis. ot. takto souhlasi hold kdyby to na 6tku jelo do čereveného tak to musí jen 250... protože kdyz jedu 200 tak tam je 3700ot. otacky uz potom vůbec nerostou tak ze to má ve 4tis 220 na tom snad nic neni.... Jinak kdo se mne tu zastal s polohou volantu tak dík jde videt že mate rozum... jinak co je spatne na tom letet po dalnici treba v nejaké tahle zatácce maximalkou a stat na tom jak na schodech? normalka...
Treba včera jsem vyražel z Olomouce do Ostravy na závody přes Odry a cesta mi trvala přes ty kopce 36minut do poruby sice nekdy jsem myslel že už budu brousit bokem auta asfalt ale v poho...

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

lada t5 píše:Tak to se zase musím kolegy "Draka" zastat. Ta žlutá kontrolka vlevo není protiprokluz, ale zapnutá tempomat. Mám to stejně.
Jinak k té hmotnosti - mně to prázdné taky váží skoro 2500 Kg. Spíš se optám na ten omezovač, protože těch 195 (dle tacho) tam vleze relativně ochotně, pak se to ale zastaví a víc ani ťuk. Podotýkám, že to nemám čipované.
Ahoj ten omezovač pokud ti to vice nejede si nech odstranit... Znamej co dela tyhle el. veci rikal ze nektery to ma nektery ne... Co je ale pravda kdyz na tom stojim pres 180 tak to zere jako prase i 15!!! ale jinak jsem schopen jezdit mesto za 8 a na dalku pres tisic km se mi do 140 podarilo jet za 6.4 a to si myslim je slusny... ale ruku na srdce kdyz jezdit tak jak jezdim tak kombinovana tudiz kratke trasy a hopsani je porad 9-10

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“