Maximálka u T5

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Uživatelský avatar
lada t5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 23.09.2008 22:06
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Maximálka u T5

Příspěvek od lada t5 »

Zajímalo by mě, jestli jste už někdo zkoušel, kolik vaše T5 jede? Na Youtube jsou záběry, kdy má na tacho 210 Km/h. Nedalo mi to, a tuhle jsem to zkusil. 195 a víc ani ťuk. Po rovině, samozřejmě, z kopce by to možná o trochu vyskočilo.

Uživatelský avatar
hocik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 14.01.2008 20:20
Bydliště: Koprrrr

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od hocik »

TAky tak 195km Caravellka 2,5 TDi.
Lupík,golf IV,A2,206CC,VW LT.
a služební VW Caravelle.
golf IV prodán.....Lupik taky :-(((

Uživatelský avatar
karlosVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 16.03.2008 20:45
Bydliště: Liberec / Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od karlosVW »

pokud si necháš na diagnostice odblokovat omezovač,tak je možná rychlost cca 215km/h...odzkoušeno když jsem měl T5
AutoHIFIcentrum Liberec - největší nabídka autorádií v České republice pod jednou střechou
http://www.ahcl.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.soundshop.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

VWT5 4motion,VW G3,VWT1 Nautilus

Uživatelský avatar
lada t5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 23.09.2008 22:06
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od lada t5 »

Ha, tak to slyším poprvé......... T5 má omezovač rychlosti? Na to se tedy musím zeptat.........

Uživatelský avatar
VW-Tim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 493
Registrován: 26.09.2007 17:25
Bydliště: MS kraj

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od VW-Tim »

karlosVW píše:pokud si necháš na diagnostice odblokovat omezovač,tak je možná rychlost cca 215km/h...odzkoušeno když jsem měl T5
ty jsi měl T5 a tet jses vrátil na T4?(viděl jsem ji v galerce)
přes 200 s takovým autem :roll: ja jel s T4 170 a už se mi zdálo že to plave,na dalnici sem ještě nezkoušel.
wagen cult cars

Uživatelský avatar
karlosVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 16.03.2008 20:45
Bydliště: Liberec / Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od karlosVW »

VW-Tim píše:
karlosVW píše:pokud si necháš na diagnostice odblokovat omezovač,tak je možná rychlost cca 215km/h...odzkoušeno když jsem měl T5
ty jsi měl T5 a tet jses vrátil na T4?(viděl jsem ji v galerce)
přes 200 s takovým autem :roll: ja jel s T4 170 a už se mi zdálo že to plave,na dalnici sem ještě nezkoušel.
Ano,vrátil jsem se k T4...T5tku jsem prodal kvůli dostavbě montážních dílen (chyběli finance) no a zpátky už jsem si ji nekoupil....důvody jsem popisoval včera někde jinde.
Jinak k té rychlosti....u té T5 se to ani nezdálo,že jedeš přes 200km/h...s T4 jsem zkoušel a dle navigace 196km/h.
Samozřejmě,že nejsem blázen abych takhle jezdil pořád (po dálnici jezdim kolem 140km/h) a ty rychlosti jsem si vyzkoušel za sucha na dálnici s nulovým provozem...
AutoHIFIcentrum Liberec - největší nabídka autorádií v České republice pod jednou střechou
http://www.ahcl.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.soundshop.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

VWT5 4motion,VW G3,VWT1 Nautilus

Uživatelský avatar
jason2211
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 10.09.2008 21:09
Bydliště: Praha 5

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od jason2211 »

T5 (96kW) rovina max. 195 prostě se to té 200 po rovině nedotkne. Vyzkoušeno z mírného ale dlouhéhoo kopce (u Wurzburgu) a jelo to 210km - tachometrovych 8O
..že by to mělo omezovač tomu moc nevěřím i když . . .

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od TDIfun »

Multivan T5 Highline. 19 kola snizeny a 215km/h dle tacho 128KW TDI po chipu :wink: jedde celkem slusne, uprava se velmi povedla a spotreba 8,2l

Uživatelský avatar
tdiracing
Profík
Profík
Příspěvky: 1084
Registrován: 01.10.2008 11:09
Bydliště: Slaný

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od tdiracing »

je jedna T4 upravená od fy.Transporter centrum a jede 220,sám sem za ní jel a nestačil sem se divit 8O
http://www.transporterclub.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

Zdar borci,,, omozovač tam asi nemám:( ale neva:) jede to celkem slušně:) a s kopce se jiste ještě rozjede ale trvá to:(
Přílohy
omluvte kvalitu:( uz se mi chtělo spát ale zase dálnice byla volná:)
omluvte kvalitu:( uz se mi chtělo spát ale zase dálnice byla volná:)

Uživatelský avatar
blasenvw
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 02.02.2008 09:14
Bydliště: sokolov

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od blasenvw »

pro tdiracing:a co tam ma za motor a jaky upravy 8O

Uživatelský avatar
lada t5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 23.09.2008 22:06
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od lada t5 »

Drak_MULTIVAN píše:Zdar borci,,, omozovač tam asi nemám:( ale neva:) jede to celkem slušně:) a s kopce se jiste ještě rozjede ale trvá to:(
Hmmmmmmmmmm, tak to je slušný! To bys mi tedy natrh pr..l :x :lol: :x Prozraď však upřímně - to je po rovině nebo z kopce? Já to na 6ku na tyhle otáčky vůbec nedostanu. :x :x

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

lada t5 píše:
Drak_MULTIVAN píše:Zdar borci,,, omozovač tam asi nemám:( ale neva:) jede to celkem slušně:) a s kopce se jiste ještě rozjede ale trvá to:(
Hmmmmmmmmmm, tak to je slušný! To bys mi tedy natrh pr..l :x :lol: :x Prozraď však upřímně - to je po rovině nebo z kopce? Já to na 6ku na tyhle otáčky vůbec nedostanu. :x :x

Ahoj normal po dalnici 210tam dostanu kdykoliv ale potom uz natom musim stat jak na schodech takze zadna raketa.... z kopce se to tak rozjede kdykoliv do kopce urco ne a na rovince se tomu nechce ale jde to.... ale jednou jsem tam mel i vic ale to bohuzel foto nemam a bylo to s kopce a to to tak jelo porad... Jinak podle mich info nektera T5 omezovac ma a nektera ne... Ono taky dost pomuze nemit auto plne... Ja jsem tech 220 jel tusim se 4sedadly... Jinak to auto mam oproti transp. tezke jako prase... 2430kg prazdné!!! co je masakr kamos co ma T4 westfalku tak ma o 500mene... a kazde kilo jde znat...

Uživatelský avatar
Poty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 26.02.2008 21:27
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od Poty »

Tak jak tu tak koukám a nestačím se divit.Ta fotka je sice krásná ale trochu zvláštní néé!.Čtyři tisíce otáček natachometru 220 a ktomu kontrolka prokluzu kol a volant doprava to tak maximálně na špalkách a nebo připíchlé k počítači.Tohle nafotim i u své Caravelli 111Kw a na tachometru klidně 250Km/h při 3000ot/min.

Uživatelský avatar
lada t5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 23.09.2008 22:06
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximálka u T5

Příspěvek od lada t5 »

Tak to se zase musím kolegy "Draka" zastat. Ta žlutá kontrolka vlevo není protiprokluz, ale zapnutá tempomat. Mám to stejně.
Jinak k té hmotnosti - mně to prázdné taky váží skoro 2500 Kg. Spíš se optám na ten omezovač, protože těch 195 (dle tacho) tam vleze relativně ochotně, pak se to ale zastaví a víc ani ťuk. Podotýkám, že to nemám čipované.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“