čipnout 111kw?

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Kouba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 13.01.2008 19:40
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

čipnout 111kw?

Příspěvek od Kouba »

vím, že tady o tom bylo řečeno hodně, ale zajímalo by mě jestli má význam čipovat 111kw verze v krátké caravelle?Více mě to zajmá po stránce spotřeby než o nárustu výkonu...samozřejmě, že i výkon potěší. Jen by mě zajmala vaše zkušenost...díky.

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: čipnout 111kw?

Příspěvek od MKTech »

Můžu jen doporučit. Klidně se zastav máš to kousek a můžes se projed ve 111Kw s upravou v Multivanu. Mám palubní PC tak můžeš porovnat i spotřebu.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

cuchac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Napajedla-Zlín

Re: čipnout 111kw?

Příspěvek od cuchac »

ke mě to máš taky kousek tak se můžeš taky stavit na pokec :) Já jsem taky spokojen s chipem

Kouba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 13.01.2008 19:40
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: čipnout 111kw?

Příspěvek od Kouba »

no už jsem to psal do jiného fora...viděl jsem tu tvoji oranžádu a nemohl jsem se od ní pohledem odlepit. 8O 8O 8O exklusivní kousek. Abych to ujasnil...ještě T4 nemám, ale o víkendu se to snad změní.Mám v merku jednu caravellu 2000 ve 111kw verzi, měla by mít nalítáno kolem 180 tis.km a chtěl bych to potom určitě nechat chipnout.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“