Pomoc - napínací kladka rozvody - opakované prasknutí 111 kW

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
trandak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 19.02.2008 21:00

Pomoc - napínací kladka rozvody - opakované prasknutí 111 kW

Příspěvek od trandak »

Ahoj klubáci, mám T4 2,5 TDi 111kW a menil jsem tam kladku na rozvodech, protoze bylo praskle péro. Vzdy po cca 4000 km kladka znovu praskne a nevim čím by to mohlo být. Uz praskly dohromady 3. Poradíte prosím? Jinak kladka je od INA. Je možné ze byla kladka pretažená normálním klíčem a ne momentákem? A mohlo by to dělat kdyby byly rozvody špatně nastavené? Je mi to divné čím to je, ze to takhle praská. Díky moc za kazdý postřeh či názor. Zdraví Trandák

Ještě přikládám foto kladky.
Přílohy
kladka
kladka

Transporter5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.06.2009 16:20
Bydliště: Adelaide, Australia

Re: Pomoc - napínací kladka rozvody - opakované prasknutí 111 kW

Příspěvek od Transporter5 »

Potom co nasadis remen a nastavis vsechno jak ma byt, zatlac na remen aby se prohnul a podivej se jestli sipka na kladce se hybe, jestli ne mas kladku spatne nasazenou.
trandak píše:Ahoj klubáci, mám T4 2,5 TDi 111kW a menil jsem tam kladku na rozvodech, protoze bylo praskle péro. Vzdy po cca 4000 km kladka znovu praskne a nevim čím by to mohlo být. Uz praskly dohromady 3. Poradíte prosím? Jinak kladka je od INA. Je možné ze byla kladka pretažená normálním klíčem a ne momentákem? A mohlo by to dělat kdyby byly rozvody špatně nastavené? Je mi to divné čím to je, ze to takhle praská. Díky moc za kazdý postřeh či názor. Zdraví Trandák

Ještě přikládám foto kladky.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“