T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: T4, Kubmaty

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

Tak jsem byl dnes ve vw a rekli mi že voda co se mi ztrácí není ani vodní pumpou ani výměníkem.... auto ma cca105tis. km a voda mizí dle stylu jízdy.... má stím nekdo skušenosti??? Dík

Uživatelský avatar
lada t5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 23.09.2008 22:06
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od lada t5 »

To se mi nezdá, to je nesmysl - voda mizí dle stylu jízdy. Takovou hlášku jsem fakt v životě neslyšel. Nebyli opilí? Hlídej si vodu v oleji, kontroluj to často. Sundej kryt dole pod autem a hledej kapky.

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

lada t5 píše:To se mi nezdá, to je nesmysl - voda mizí dle stylu jízdy. Takovou hlášku jsem fakt v životě neslyšel. Nebyli opilí? Hlídej si vodu v oleji, kontroluj to často. Sundej kryt dole pod autem a hledej kapky.
No myslel jsem to tak ze kdyz na to neslapu tak voda nijak moc nemizi a kdyz jedu dálku a stojim na tom jak na schodech tak se voda na 200km ztratí klidne pul litru,...jinak mi prave ze zvedly auto aby mrkli kudy to tece a nikde nic sucha byla i hadicka kterou ma voda pokud tece pumpa odtikat a v oleji vodo nemam a olej ve vode taky ne....

Uživatelský avatar
lada t5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 23.09.2008 22:06
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od lada t5 »

Všechno bedlivě sleduj, ono se to někde ukáže. Hlavně to nezanedbej, aby jsi si pak k vánocům nešel koupit motor, cca 300 000 Kč.

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

lada t5 píše:Všechno bedlivě sleduj, ono se to někde ukáže. Hlavně to nezanedbej, aby jsi si pak k vánocům nešel koupit motor, cca 300 000 Kč.
HMM TO BY NEBYLO MOC DOBRY... MOŽNÁ PRO AUTO HEZKEJ DÁREK ALE PRO MNE TEDY URČITĚ NEEE...
JINAK VODU NA VIČKU POZNAM ŽE TAM BUDE TAKOVÁ EMULZE ŽE?
VODA JE ZATÍM JAKO KŘIŠTÁL...

Uživatelský avatar
karlosVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 16.03.2008 20:45
Bydliště: Liberec / Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od karlosVW »

sleduj,jestli nemáš třeba mokro i uvnitř...mohl by téci radiátor topení. idální by bylo natlakovat vodní soustavu (max 1 atm.) a pak koukat zda někde něco nekape,protože podlůe toho jak to popisuješ,se děle únik právě při více natlakované chladící soustavě.
AutoHIFIcentrum Liberec - největší nabídka autorádií v České republice pod jednou střechou
http://www.ahcl.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.soundshop.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

VWT5 4motion,VW G3,VWT1 Nautilus

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

karlosVW píše:sleduj,jestli nemáš třeba mokro i uvnitř...mohl by téci radiátor topení. idální by bylo natlakovat vodní soustavu (max 1 atm.) a pak koukat zda někde něco nekape,protože podlůe toho jak to popisuješ,se děle únik právě při více natlakované chladící soustavě.
presne tak mam prave taky pocit ze kdyz jedu podlahu tak voda mizi rychle ale jinak ted po 300km po meste celkem agresivní jizdy to sezralo 3deci... uz mne stoho asi jebne...
Ok díky moc koukam na to ted porad jeste vymyslim kde a jak to natlakuji a poradne prohledne... jeste jsem si vzpomel ze mi v 70tis. menily na svolavaci akci vymenik oleje takze ten je tam novej ale na druhou ztranu to zere od te doby... ze zacatku malo a ted cca. posl 10tis. km to jde znat...

JendaT4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 15.11.2007 15:19
Bydliště: Praha

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od JendaT4 »

Tak tuhle zkušenost mám taky a stálo to 100 000,- ....

Ztrácela se voda, nikde to neteklo, nebyla prostě nikde. Nakonec to bylo pumpou, která se ve finále rozlétěla, sebrala s sebou řemen a dál nemusím pokračovat, že ....

Naštěstí to bylo bez plynu, vyřazená rychlost a sešláplá spojka, takže blok motoru to ustál

JendaT4

P.S. Zájemcům fotky pošlu, velmi smutné ......

Uživatelský avatar
kiklop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 13.10.2007 18:38
Bydliště: Znojmo

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od kiklop »

Tak to maš dobrý že voda mě se strací nafta a to sou rance za dolívaní :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

kiklop píše:Tak to maš dobrý že voda mě se strací nafta a to sou rance za dolívaní :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
hmmm nesmis na to tak slapat:)

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

JendaT4 píše:Tak tuhle zkušenost mám taky a stálo to 100 000,- ....

Ztrácela se voda, nikde to neteklo, nebyla prostě nikde. Nakonec to bylo pumpou, která se ve finále rozlétěla, sebrala s sebou řemen a dál nemusím pokračovat, že ....

Naštěstí to bylo bez plynu, vyřazená rychlost a sešláplá spojka, takže blok motoru to ustál

JendaT4

P.S. Zájemcům fotky pošlu, velmi smutné ......
hmm tak to je taky masakr.... u jakeho motoru? v kolika km?

Uživatelský avatar
tdiracing
Profík
Profík
Příspěvky: 1084
Registrován: 01.10.2008 11:09
Bydliště: Slaný

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od tdiracing »

Drak_MULTIVAN píše:Tak jsem byl dnes ve vw a rekli mi že voda co se mi ztrácí není ani vodní pumpou ani výměníkem.... auto ma cca105tis. km a voda mizí dle stylu jízdy.... má stím nekdo skušenosti??? Dík
těsnení pod hlavou,setkal sem se s tím několikrát,pokaždé stejné,normální jízda nic,jakmile se mu začne šlapat na krk,tak se zvedne rapidně teplota a vyházíto vodu přes tlakové víčko
http://www.transporterclub.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

tdiracing píše:
Drak_MULTIVAN píše:Tak jsem byl dnes ve vw a rekli mi že voda co se mi ztrácí není ani vodní pumpou ani výměníkem.... auto ma cca105tis. km a voda mizí dle stylu jízdy.... má stím nekdo skušenosti??? Dík
těsnení pod hlavou,setkal sem se s tím několikrát,pokaždé stejné,normální jízda nic,jakmile se mu začne šlapat na krk,tak se zvedne rapidně teplota a vyházíto vodu přes tlakové víčko
...
jenze teplota vody i oleje porad 90nikdy se to nepohlo jinak... tak to mne stoho pos_r
voda cista olej bez vody celkove na pohled vse ok...- pod autem sucho, odtok hadicka taky sucha...

Uživatelský avatar
tdiracing
Profík
Profík
Příspěvky: 1084
Registrován: 01.10.2008 11:09
Bydliště: Slaný

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od tdiracing »

tak to je jiná,máš T5 2003 až 2005 ?
http://www.transporterclub.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: T5 2.5 128kw ZTRÁCÍ SE VODA???

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

tdiracing píše:tak to je jiná,máš T5 2003 až 2005 ?
jj model i dle vin 2005 ale vyroba jiz 2004konec

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“