Mám zadní uzávěrku nebo ne?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
slamescu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 29.08.2008 19:09
Bydliště: Praha

Mám zadní uzávěrku nebo ne?

Příspěvek od slamescu »

Ahoj kluci,
Mám nově T4. A potřebuji mnoho rad.
Koupil jsem si Multivana syncro 2,5tdi 75kw, rv 5/99.
Pročítal jsem si tu co jsem mohl ale nenašel jsem nic co by mi nějak výrazně pomohlo.
Mám otázku ohledně zadní uzávěrky. Na zadním diffu mám nějaký olektrický motorek. ale v autě mám nějaký doplňkový tunel a tím pádem tam nemám ovládání k té zadní uzávěrce, kterou si myslím, že to má. Přidávám foto zadního diffu, jestli někdo z Vás dokáže říct jestli je tohle zadní uzávěrka a jestli mám někde hledat dráty které ji budou ovládat nebo ne.

Díky za rady.

K
Přílohy
130220102565.jpg
130220102564.jpg
tel 608333403

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: Mám zadní uzávěrku nebo ne?

Příspěvek od MKTech »

Plnohodnotná uzávěrka zadního difu to není. Je to pouze uzávěrka při zařazené zpátečce ovládá se automaticky po zařazení spátečky spíná to čidlo na převodovce které současně sepne zadní couvák. Jsou i dif co to nemají a při zařazené spátečce je z toho pouze předohrab.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

slamescu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 29.08.2008 19:09
Bydliště: Praha

Re: Mám zadní uzávěrku nebo ne?

Příspěvek od slamescu »

Díky MK techu už jsem se tím prokousal. Už mám i jinej diff s uzávěrkou a dávám si ho na svojí Multivanku. Dík Karel
tel 608333403

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: Mám zadní uzávěrku nebo ne?

Příspěvek od MKTech »

Pozor na stálý převod v difu at to sedí z původním.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

slamescu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 29.08.2008 19:09
Bydliště: Praha

Re: Mám zadní uzávěrku nebo ne?

Příspěvek od slamescu »

Jo jo, je to z rv 2000 a já má 1999. Pro jistotu jsme to ještě dneska měřili, a vypadalo to, že je to na chlup stejný.
Dík K
tel 608333403

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“