Neustale bouchani

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
duufff
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 03.11.2009 20:48

Neustale bouchani

Příspěvek od duufff »

Ahoj vsem, zacinam byt uz malinko zoufalej. Pri dlouhych tahlych zatackach mi neco neustale na T4 boucha pod nohama, jde to jakoby od leveho predniho kola. Vymenil jsem horni i dolni cepy a oba kynetaky na poloose, v servise mi rekli ze navic meli i vsechno rozebrany a nikde vule neni a ze uz nic jinyho nevedi co by vymenili. Nicmene buseni neprestalo sice je to malinko lepsi co do sily bouchani ale za to to zacalo busit uz i pri jizde rovne nejen do zatacky. Nevite nekdo kam zajet v okoli HK, kdo do T4 dela? Diky za kazdou radu uz fakt nevim co s tim...

Uživatelský avatar
vwoky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Re: Neustale bouchani

Příspěvek od vwoky »

A co stabilizátor zkoušeli vůle???

janda-k T4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 09.08.2012 09:59

Re: Neustale bouchani

Příspěvek od janda-k T4 »

duufff píše:Ahoj vsem, zacinam byt uz malinko zoufalej. Pri dlouhych tahlych zatackach mi neco neustale na T4 boucha pod nohama, jde to jakoby od leveho predniho kola. Vymenil jsem horni i dolni cepy a oba kynetaky na poloose, v servise mi rekli ze navic meli i vsechno rozebrany a nikde vule neni a ze uz nic jinyho nevedi co by vymenili. Nicmene buseni neprestalo sice je to malinko lepsi co do sily bouchani ale za to to zacalo busit uz i pri jizde rovne nejen do zatacky. Nevite nekdo kam zajet v okoli HK, kdo do T4 dela? Diky za kazdou radu uz fakt nevim co s tim...
hele draku mame servis a pokud chces neni problem se na to kouknout mame stim nejake zkusenosti...jsme od Dvora kralove 724900053

sanitak01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 09.09.2009 20:23
Bydliště: Chomutov

Re: Neustale bouchani

Příspěvek od sanitak01 »

Právě řešíme dám vědět až vyřešíme :-)

rahul12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.12.2012 06:18

Re: Neustale bouchani

Příspěvek od rahul12 »

nice posts...........
testkingcerts http://www.testkingcerts.com" onclick="window.open(this.href);return false;
1z0-052 1z0-052 practice test
220-801 220-801 practice test
312-50v7312-50v7 practice test

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“