jaké zimní pneu na T4?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
passy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: krušnohory

jaké zimní pneu na T4?

Příspěvek od passy »

taaak, dneska me potkal okamzik hanby a ponizeni: pres noc napadlo 10 cm prasanu a ja jsem rano nebyl schopen s T4 syncro a uzaverkou vyjet z parkoviste na silnici! hodinu a pul jsem pomoci vsech moznych fint vyprostoval auto abych ujel dva metry :D nakonec se podarilo, ale napred jsem malem spadl i s autem ze strane a podobne riskoval zivot. ted se mi cela vesnice smeje :?
auto jsem si dovez z DE na zimnich gumach semperit top-grip, vzorek jeste 5 mm, ale jediny co dokazaly, bylo se okamzite zalepit snehem a promenit se v dokonalou galusku. pak jsem schvalne sedl do staryho auta, passata syncro a bez problemu rozjel-projel-vyjel, proste zlaty barumky.

chtel bych se zeptat, jaky mate zkusenosti se zimakama na T4, nejlepe s celozimnim provozem na horach ve 20 cm snehu.

zatim jsem si na netu predbezne vyhlid gumy nokian hakkapeliita HKPL C2 nebo CS, dokonce vypadaj ze maj ocelovy hroty. tak jestli ma nekdo zkusenosti s touhle znackou?
dikes.

Uživatelský avatar
IcemanCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IcemanCZ »

Ja jsem byl spokojen s Klebrama Crossalp

Mam je na G IV a tata ma na Passatu, a predtim mel uz jedny :)

Uživatelský avatar
passy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: krušnohory

Příspěvek od passy »

jojo, na ty jsem taky koukal. ale chtel bych nejradejc nejaky se smerovym vzorkem.

Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T4 »

jezdím již nekolikátou sadu: Good Year CARGO ULTRA Grip...velmi dobrý km proběh,u mě tak 60-70tkm
Obrázek

Uživatelský avatar
HAMLET
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brandys nad Labem

Re: jaké zimní pneu na T4?

Příspěvek od HAMLET »

passy píše:taaak, dneska me potkal okamzik hanby a ponizeni: pres noc napadlo 10 cm prasanu a ja jsem rano nebyl schopen s T4 syncro a uzaverkou vyjet z parkoviste na silnici! hodinu a pul jsem pomoci vsech moznych fint vyprostoval auto abych ujel dva metry :D nakonec se podarilo, ale napred jsem malem spadl i s autem ze strane a podobne riskoval zivot. ted se mi cela vesnice smeje :?
auto jsem si dovez z DE na zimnich gumach semperit top-grip, vzorek jeste 5 mm, ale jediny co dokazaly, bylo se okamzite zalepit snehem a promenit se v dokonalou galusku. pak jsem schvalne sedl do staryho auta, passata syncro a bez problemu rozjel-projel-vyjel, proste zlaty barumky.

chtel bych se zeptat, jaky mate zkusenosti se zimakama na T4, nejlepe s celozimnim provozem na horach ve 20 cm snehu.

zatim jsem si na netu predbezne vyhlid gumy nokian hakkapeliita HKPL C2 nebo CS, dokonce vypadaj ze maj ocelovy hroty. tak jestli ma nekdo zkusenosti s touhle znackou?
dikes.
Supr jsou DUNLOP SP WinterSport M2 ,M3 ,D3, Podle me jedny z nejlepsich zimaku

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“