Podvozek T4, prosba o radu

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
vormar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.03.2008 00:26

Podvozek T4, prosba o radu

Příspěvek od vormar »

Čau kolegové, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti se sníženým podvozkem na VW Caravelle T4.
Před nedávnem jsem tento vůz zakoupil a je u něj dle mého názoru snížen podvozek cca o 5 cm, chtěl bych světlost vozu vrátit zpět na orig.výšku, může mi prosím někdo poradit co mě čeká a nemine, případně v čem vše zpočívá? nové tlumiče? nebo i zadní péra? dá se u tohoto auta seřizovat torzní tyč na přední nápravě?
Zatím moc díky za rady.
Martin

Uživatelský avatar
Ludanek666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kostelen N/Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozek T4, prosba o radu

Příspěvek od Ludanek666 »

vormar píše:Čau kolegové, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti se sníženým podvozkem na VW Caravelle T4.
Před nedávnem jsem tento vůz zakoupil a je u něj dle mého názoru snížen podvozek cca o 5 cm, chtěl bych světlost vozu vrátit zpět na orig.výšku, může mi prosím někdo poradit co mě čeká a nemine, případně v čem vše zpočívá? nové tlumiče? nebo i zadní péra? dá se u tohoto auta seřizovat torzní tyč na přední nápravě?
Zatím moc díky za rady.
Martin
Ahoj co já vím předek se dá seřídit na torzce a zadek nové péra které ti to zvednou, ale pokud jezdiš na silnici a né nikde kde je cesta necesta kde by ti to vadilo nechal bych to snížený líp ti to bude sedět na silnici . :)

vormar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.03.2008 00:26

Re: Podvozek T4, prosba o radu

Příspěvek od vormar »

Tak dik moc, to jsem chtel slyset, ja mel strach abych nemusel menit torzky a ja nevim co jeste. Potrebuji to zvednout zpatky jelikoz prevazne jezdim nalozeny a po meste, je mi toho auta lito, a jde to neustale na dorazy.
Tak jeste jednou dik a cus

Uživatelský avatar
vwt4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Podvozek T4, prosba o radu

Příspěvek od vwt4 »

***
Naposledy upravil(a) vwt4 dne 14.04.2010 16:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
vwt4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Podvozek T4, prosba o radu

Příspěvek od vwt4 »

**
Naposledy upravil(a) vwt4 dne 14.04.2010 16:33, celkem upraveno 1 x.

kuba5582
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 14.10.2008 21:37

Re: Podvozek T4, prosba o radu

Příspěvek od kuba5582 »

a nezapomen na vsechny tlumice,protoze sportovni maji kratsi zdvih,mel jsem to snizene a nebylo to nic moc tak jsem koupil vse nove,tlumice i pruziny,a modli se aby nebyly zarezle zavity na torzkach,jinak pak ti pomuze jen autogen a zavitnik :lol:

Uživatelský avatar
quattro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Podvozek T4, prosba o radu

Příspěvek od quattro »

stím jsem měl taky problém, ale když sem ho spouštěl dolů. matice na torzkách zarezlý jak svině, dvoumetrová tyč a ani sem stím nehnul. různý povolovací olejčky atd. jsem vyzkoušel ale bez úspěchu. pak mi známej poradil at si koupim orig. coca colu a postříkám to tím.
nevěřil jsem tomu ale vážně to pomohlo.

u autogenu bacha na nádrž, moc místa tam není ;)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“