Světla Projekt Zwo

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Butan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 204
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CZ Liberecky Kraj
Kontaktovat uživatele:

Světla Projekt Zwo

Příspěvek od Butan »

Čau mám menší problém namontoval jsem světla od projektu a nevím jestli to tak má byt nebo ne ale když rozsvítím potkávačky a přepnu na dálkový tak potkovačky zhasnou a když zase vypnu dálkový tak se zas rozsvítí nemělo by to byt že potkávačky svítí pořád a když se zapnou dálkový tak svítí obě světla :roll: prosím o radu jak to pořešit :wink:

Uživatelský avatar
CHLOUBIK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od CHLOUBIK »

Ahoj já mám origo světla a mámto taky tak ...

Uživatelský avatar
Kubmaty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 442
Registrován: 05.12.2007 15:42
Bydliště: Tábor City
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od Kubmaty »

Je to tak normalni, jde to predelat aby ti to svitilo na dalkove obe...
VW Caravelle T4 111kW long, projekt ZWO
VW Caravelle T4 75kW long
VW Transporter T3 syncro s uzaverkou
VW Golf Country syncro 66kW

Butan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 204
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CZ Liberecky Kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od Butan »

Tak včera po dlouhém bádaní se mi to povedlo zprovoznit aby potkávačky svítili i když se zapli dálkoví světla snad mě to nevyhoří :mrgreen:
Jelikož mě docela rozčilovalo při přepnutí jak to zhaslo a znova rozsvítilo to by asi nedělalo dobře výbojkám že :roll:

Uživatelský avatar
MartyX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň - Londyn
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od MartyX »

ahoj, jak si to propojil, taky mi to trochu štve...... když budeš tak hodnej, tak mi to prosím napiš jednoduše, červnej drát na zelenej drát a žlutej drát na hnědej.... moc do el. nedělám, tak aby to zvládl i takovej koumák jako já..... dík :roll:

Butan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 204
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CZ Liberecky Kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od Butan »

MartyX píše:ahoj, jak si to propojil, taky mi to trochu štve...... když budeš tak hodnej, tak mi to prosím napiš jednoduše, červnej drát na zelenej drát a žlutej drát na hnědej.... moc do el. nedělám, tak aby to zvládl i takovej koumák jako já..... dík :roll:
Ahoj jestli to směřovalo na mě tak jsem to udělal následovně (myslím ,že jsem k tomu použil jen jeden drát ) ten drát je jedno jakou barvu si vybereš na propojení (třeba černý) jsem omotal pěkně ještě izolačkou kdyby se náhodou mu chtělo někde prodřít. :( a na drát od potkávaček jsem ho nasvorkoval myslím ,že to bylo na+ barvu nevím ale mohu se mrknout a nafotit a ten drát jsem si protáhl až do kabiny k hlavnímu vypínači světel (používat musíš skoušečku a nebo pak mít připraveno mraky pojistek :D ) ve vypínači jsem to napojil na jeden pin aby pří rozsvícení šla šťáva do potkávaček a při přepnutí na dálky byl proud i v potkavačkách :roll: a šichta nevím jestli jsto pochopil lepší je to osobně vysvětlit no když né mrknu se a nafotím :wink:

Butan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 204
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CZ Liberecky Kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od Butan »

jo abych nezapomněl propojoval jsem jen to světlo u řidiče pak už fungovalo i světlo spolujezdce :D

Uživatelský avatar
MartyX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň - Londyn
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od MartyX »

jjj, dík, takže, estli tomu dobře rozumím, tak dam černej na nějakej jinej a je to :D , hmm, hele asi to nechám udělat elektrikáře, mě se totiž ještě kevšemu pletou barvy :roll: díky a měj se

Uživatelský avatar
CHLOUBIK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od CHLOUBIK »

Tady je schéma nebo se to dá vyřešit tou sponkou....
Přílohy
zapojení čtyřočka a relátek vw T4 světla.jpg
P1010207.JPG
P1010208.JPG

Kostasok
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 17.10.2008 13:16
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od Kostasok »

chlapy a jak to mam vyřešit ja na vw golf 3 mamprojekt zwo a chci aby svitili obě ? svetla mam na mysli potkavačky a dalky ? dik za radu na sz

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od steve »

to same :wink: , je na to ta sponka jak tam ma vyfocenou chloubik da se koupit ve VWčku :wink: a ta to vše vyřeši je to to same u II golfu u III, passatu atd atd :mrgreen:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od campagnolo »

A muzu se zeptat o jakem provedeni je tu rec? Predpokladam ze jste meli obycejne H4 reflektory - to by zduvodnovalo to zhasinani dalkove vs. tlumene a doplnili jste ty Hidy, či jak se těm čínskejm zázrakům tříká a ty vám při každém přepnutí na dálku zhasly?
Neblikaj na vás lidi, kdyz tam mate ty Hidy? Me to prijde kdyz to nekde vidim, ze to oslnuje jak strahovskej stadion ale pritom pred auto to sviti tak nejak divoce?!

Butan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 204
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CZ Liberecky Kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od Butan »

Jde o tyto světla od Projektu Zwo :)
Přílohy
DSC03784.JPG

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od campagnolo »

jj, presne todle, "xenony" bez ostrikovacu....

Uživatelský avatar
Golf_TDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Světla Projekt Zwo

Příspěvek od Golf_TDi »

Než jsem tam dal tu klemu, tak jsem tam měl nějaký relátko č. 53, jako je hned vedle. Co s tím, nevadí to něčemu, když jsem ho vyndal?
Das auto.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“