Navigace do T4

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
míca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 13.09.2008 08:48

Navigace do T4

Příspěvek od míca »

Prosím o napsání jaký typ navigace s rádiem se používá ve VW cararavelle rv.2001, jejich podrobnější popis ohledně použití map v čr, jejich aktualizacích, zda-li jsou v barvě či nikoliv. Jestli má cenu vůbec investovat do navigace od VW apd. Děkuji za info, které možno zaslat na pumpa@email.cz. S pozdravem Míca.

Uživatelský avatar
Kubmaty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 442
Registrován: 05.12.2007 15:42
Bydliště: Tábor City
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace do T4

Příspěvek od Kubmaty »

Musis koupit VW DX, je barevna, do T4 potrebujes komplet kabelaz a telematiku, anteny, pricku pod palubku a ramecek na ovladani topeni.
Je to dobra vec ale take mooc chtena (krade se) :-(
VW Caravelle T4 111kW long, projekt ZWO
VW Caravelle T4 75kW long
VW Transporter T3 syncro s uzaverkou
VW Golf Country syncro 66kW

Uživatelský avatar
Hiline
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 15.11.2008 22:35
Bydliště: Praha 4

Re: Navigace do T4

Příspěvek od Hiline »

Ahoj, řeším podobný problém.
Mám Multivana z roku 2000 a mám v něm jakousi starou MDF co neumí české mapy. Zkoušel jsem v německu jak funguje s německými a taky nic moc. Bylo to strašně pomalé a mapy hodně řídké. Takže se poohlížím po něčem novém. Koukal jsem na RSN510/Columbus/Nexus nebo jaké všechny názvy to má. Dělá se to i v hranatém provedení, takže by to tam mohlo sedět. Jen netuším jak moc to bude třeba předrátovat oproti té předchozí verzi. Máte s přechodem na tenhle typ někdo nějaké zkušenosti? Případně tip kde ji koupit?

Díky
Přílohy
3884546.jpg
T5 2,5TDi 128KW Multivan rv.2005
T4 2,5TDi 111KW Multivan rv.2000 .... §§§ UKRADENO §§§

Uživatelský avatar
Hiline
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 15.11.2008 22:35
Bydliště: Praha 4

Re: Navigace do T4

Příspěvek od Hiline »

Tak mi problém tak trochu vyřešil zloděj. To co jsem tam měl mi ukradli a v autoryzovaném servisu mi tam dali nové, ten samý 8 let starý typ ze skladu, za neuvěřitelnou cenu 60 tis. Ještě že to bylo v rámci pojistky. Jinak bych asi vraždil. No každopádně tohle už alespoň čte CD s DX mapou.
T5 2,5TDi 128KW Multivan rv.2005
T4 2,5TDi 111KW Multivan rv.2000 .... §§§ UKRADENO §§§

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“