Radio RNS 510- T5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RNS 510- T5

Příspěvek od šimek »

Ahoj, máme v Mulťáku Atlantis RNS 510 a nějaký pochybný převodník, maxidot ukazuje pouze polovinu, takže ani stanice, prostě nic, nejde ani ovládání z volantu. Když koupím ten od firmy Caraudio69, tak to bude tedy ukazovat všechno krom šipek doleva doprava?

Máte zkušenost, jak to je třeba s připojením couvací kamery? Zkoušel jste to někdo? Popřípadě jestli se tam začla zobrazovat i klima, výhřev sedaček atd? Nebo to bude umět až nový Mulťák s Canem 2.0?

Díky za rady a názory, Šimek

Uživatelský avatar
litvi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 11.08.2009 09:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RNS 510- T5

Příspěvek od litvi »

Ahoj, tak tento problem jsem mel taky... Koupil jsem prevodnik do caraudio69 a jde mi vsechno... Nemam s tim problem. Navic se tam s nima domluv na te kamere - problem to neni. Vyjde to cca na 10kkc (tusim) vctene instalace.

Jedine co to neukazuje je sipak dozadu :( , ale to mi nejak nevadi :)

Jinak mi funguje vse - ovladani z volantu, maxidot, stanice, navi na maxidotu atd..,

litvi

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RNS 510- T5

Příspěvek od šimek »

litvi píše:Ahoj, tak tento problem jsem mel taky... Koupil jsem prevodnik do caraudio69 a jde mi vsechno... Nemam s tim problem. Navic se tam s nima domluv na te kamere - problem to neni. Vyjde to cca na 10kkc (tusim) vctene instalace.

Jedine co to neukazuje je sipak dozadu :( , ale to mi nejak nevadi :)

Jinak mi funguje vse - ovladani z volantu, maxidot, stanice, navi na maxidotu atd..,

litvi
Díky moc, promyslím to všechno...

Uživatelský avatar
spacir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.12.2007 18:40
Bydliště: Brno

Re: Radio RNS 510- T5

Příspěvek od spacir »

šimek píše:
litvi píše:Ahoj, tak tento problem jsem mel taky... Koupil jsem prevodnik do caraudio69 a jde mi vsechno... Nemam s tim problem. Navic se tam s nima domluv na te kamere - problem to neni. Vyjde to cca na 10kkc (tusim) vctene instalace.

Jedine co to neukazuje je sipak dozadu :( , ale to mi nejak nevadi :)

Jinak mi funguje vse - ovladani z volantu, maxidot, stanice, navi na maxidotu atd..,

litvi
Díky moc, promyslím to všechno...
Ahoj. Dej prosím vědět, jak jsi dopadl. Mám stejně pochybný převodník fungující jen z poloviny. Tak bych ho vyměnil. Dík Jirka.
Špacír
----------------------------------------
VW Multivan Highline 2,5 TDI128KW

Remus by skoda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 15.06.2008 16:17
Bydliště: MB

Re: Radio RNS 510- T5

Příspěvek od Remus by skoda »

Ahoj, chci se zeptat zda li se vám při aktivovaném servis menu mění CANové zprávy jako je 15, S kontakt a info zpátečce. Díky za info

Uživatelský avatar
spacir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.12.2007 18:40
Bydliště: Brno

Re: Radio RNS 510- T5

Příspěvek od spacir »

Tak můžu potvrdit, že převodník z Caraudio69 je OK.
SPACIR.

spacir píše:
šimek píše: Díky moc, promyslím to všechno...
Ahoj. Dej prosím vědět, jak jsi dopadl. Mám stejně pochybný převodník fungující jen z poloviny. Tak bych ho vyměnil. Dík Jirka.
Špacír
----------------------------------------
VW Multivan Highline 2,5 TDI128KW

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RNS 510- T5

Příspěvek od šimek »

[quote="spacir"]Tak můžu potvrdit, že převodník z Caraudio69 je OK.
SPACIR.

Co ti tady všechno chodí na maxidotu a volantu?

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Radio RNS 510- T5

Příspěvek od campagnolo »

NEEXISTUJE Prevodnik, ktery by na 100% fungoval. Vzdy neco nejde, nebo neukazuje!!!!!

Uživatelský avatar
litvi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 11.08.2009 09:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RNS 510- T5

Příspěvek od litvi »

co ti nefunguje???

litvi

campagnolo píše:NEEXISTUJE Prevodnik, ktery by na 100% fungoval. Vzdy neco nejde, nebo neukazuje!!!!!

Petrhurt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.12.2010 17:25
Bydliště: Plzeň

Re: Radio RNS 510- T5

Příspěvek od Petrhurt »

Zdravím Vás pánové.
Rád bych Vás požádall o pomoc. Mám hlavu v kalupu s RNS510. Vlastním Multivan r.v. 07, mod. rok 08.
Kamarád mě nainstaloval asi tak rok zpátky RNS510 včetně nějakého odbloku na video za jízdy, vše dá se říct fungovalo normálně až na maxi dot a ovládání na volantu což je běžné, jak už jsem se tady dočetl. Tak 2 měsíce zpět mě navigace přestala přepočítávat trasu, přestalo fungovat osvětlení tlačítek, nevypínala se ani nezapínala společně s klíčkem. To jsem oželel i když mě to pilo krev. Měsíc zpět při mrazech -20 jsem ráno zapnul rádio a chtělo po mě pin. Ten jsem dlouho hledal a než jsem ho našel tak světe div se ona začla hrát i bez zadání pinu, ale objevil se další a dost podstatný problém obrazovka ani neblikne. Nemáte někdo s tímhle zkušenost co s tím udělat nebo co vyměnit? Přijde mě, že se to celý zbláznilo. Předem Vám všem díky za možné řešení.
Zdraví Petr
Takže dnes opět změna jde maxidot i horní řádek tlačítka navi svítí rozsvítila se i obrazovka,ale nejde ovládat a má jinou barvu a video špatná kvalita (byla černo-červená dnes je nějaká černo- namodralá).

COSSO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.03.2010 11:11

Re: Radio RNS 510- T5

Příspěvek od COSSO »

Ahojte
nevie mi niekto poradit ako mam nastavit rns? mam to nastavene podla navodu a stale nenaviguje
zadam ciel, povie "ciel lezi vo vyznacenom smere a to je vsetko. ziadne "za 100 m odboc vlavo" proste NIC
dakujem za kazdu pomoc

Remus by skoda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 15.06.2008 16:17
Bydliště: MB

Re: Radio RNS 510- T5

Příspěvek od Remus by skoda »

COSSO píše:Ahojte
nevie mi niekto poradit ako mam nastavit rns? mam to nastavene podla navodu a stale nenaviguje
zadam ciel, povie "ciel lezi vo vyznacenom smere a to je vsetko. ziadne "za 100 m odboc vlavo" proste NIC
dakujem za kazdu pomoc
To máš v předfacu s převodníkem? Pokud ano, tak je špatný převodník.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“