predni sedacky a par dalsich drobnosti do interieru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
oldaa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 25.10.2007 12:40
Bydliště: Vyškov

predni sedacky a par dalsich drobnosti do interieru

Příspěvek od oldaa »

chtel bych se zeptat, co to maji ty podrucky na sobe (zespodu) za plastovy sroub? Kdyz s nim otacim, nemam pocit, ze se neco meni :)

a taky mam mezi sedadlem ridice a spolujezdce velkou mezeru a nikde jsem se tu nedocetl, ze by to nekdo vyuzil na malou lednicku/chladak. Na cesty na piti.. cim to, je lepsi moznost?

Taky bych chtel druhou baterku, z diskuzi se mi nejlepsi zdalo baterka plus pocitacova UPS. Nebo je lepsi reseni?

A kdyz uz se ptam... mam druhou obycejnou radu sedadel (2+1) a chtel bych ji vymenit za multakovou + pridat za ni tu postel. Muze to byt tak, ze ta rada sedacek bude v druhe rade, tedy za ridicem, tak jako ted? A ze tu postel tam dam jen v pripade potreby? Tedy je nejak snadno oddelatelna?
Nebo je potreba ji dat do treti rady? Tim totiz vytvorim multakovej prostor na posezeni a to ja zase tak casto nevyuziju...

A jeste neco, predehrivani motoru. Vubec nevim, o co jde a moc to tady v diskuzich nechapu. Co to obnasi a kolik to tak stoji a ma to vyznam?

Kdybyste vedeli o nekom v Brne ci okoli, kdo by mi s tim pomohl (dily i montaz), tak bych byl zauzlovan :wink:

jinak je to T4 trasporter 5 mist.

diky!

Uživatelský avatar
doliik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 19.10.2007 11:07
Bydliště: K.Vary

Re: predni sedacky a par dalsich drobnosti do interieru

Příspěvek od doliik »

doliik --- sz

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“