T4 multakova postel do longa, jde?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
oldaa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 25.10.2007 12:40
Bydliště: Vyškov

T4 multakova postel do longa, jde?

Příspěvek od oldaa »

Nemohl by se mi nekdo podivat, zda je mozne (bez nejakeho specialniho bastleni) dat do longa multakovy sedacky+postel? To by se dalo tak, ze by postel byla az u zadnich dveri, jak to je v multaku?
Pripadne, jestli do prostoru za ridicem lze dat jeste jednu standardni radu sedacek (nebo otacecich zidli)?

Takze bych mel ridice, za nim sedacky nebo radu sedacek a za nimi multakovou radu sedacek, co se sklapi pro postel...


diky

oldaa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 25.10.2007 12:40
Bydliště: Vyškov

Re: T4 multakova postel do longa, jde?

Příspěvek od oldaa »

a jeste dotaz - kdyz bych chtel i bocnice a strop z multaka, muzu shanet normalni multakovy dily? Nebo ktery konkretni diky shanet nemam? Chtel bych to trochu zutulnit, takze pridat stolek, postel, pripadne nejaky plasty na boky a strop, otocna zidle..

kdyby byl nekdo z Brna a okoli, tak bychom se nejak domluvili na koupi i montazi :)

oldaa píše:Nemohl by se mi nekdo podivat, zda je mozne (bez nejakeho specialniho bastleni) dat do longa multakovy sedacky+postel? To by se dalo tak, ze by postel byla az u zadnich dveri, jak to je v multaku?
Pripadne, jestli do prostoru za ridicem lze dat jeste jednu standardni radu sedacek (nebo otacecich zidli)?

Takze bych mel ridice, za nim sedacky nebo radu sedacek a za nimi multakovou radu sedacek, co se sklapi pro postel...


diky

Uživatelský avatar
MASO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 09.03.2008 01:11

Re: T4 multakova postel do longa, jde?

Příspěvek od MASO »

Určitě rozhodně to všechno jde. Má to tady dozajista víc lidí, já vím o členovi ramaso. Tak ho zkus kontaktovat.
T4 Multivan 111 KW[/color]
tel. 608023088, Praha 10

AlešB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 13.04.2009 14:47
Bydliště: Praha 9-Černý Most
Kontaktovat uživatele:

Re: T4 multakova postel do longa, jde?

Příspěvek od AlešB »

dá to trochu práce, ale jde to bez větších problémů. Původně jsem měl obyč transportéra prosklenýho (Longa) a dneska z něj mám Longa Multivan. Plasty jsou v podstatě univerzální,akorát ty zadní musí být na longa.Orig.multivan je kratší. Stropnici dáš z caravelle long.Zadní multiv.trojsedadlo taky není problém.Ližiny přivrtáš do podlahy, nebo je tam můžeš i navařit (já radši vrtal).Přední šroub ližiny jsem dal zároveň s předním hříbkem původních zadních sedadel.Tím mi zůstala původní velikost kufru a sedadlo je tak akorát vůči stolku uprostřed.Kozy pro desku postele jsem přidělal až dozadu-v podstatě tak jak to má být,protože jsou částečně přidělané k zadním podběhům.No a desku postele tam dávám až tehdy,když jí potřebuju.Boční plasty si tam dokážeš bez potíží nacvakat sám, akorát si kup nové plechové cvaky, ty většinou při koupi oplastování nedostaneš a pokud jo,budou asi už horší na pevnost.Přední sedadla z multivanu pasujou na šrouby původních sedadel,takže je jenom zaměníš.Akorát napojit vyhřívání sedadel a to se v podstatě nacvaká na volné konektory v pojistkovce.Ty konektory akorát nemusí úplně pasovat-záleží na roku výroby tvého auta.Já jim trochu dopomohl pilníkem a bylo vše OK.Věc na kterou si dej pozor, jsou přední pásy.Multivan má odlišné od aut bez oplastování.Já ty správný pásy do dneška nesehnal a nemohl jsem tedy dát plastovou krytku na vršek pásu, ale je to jenom kosmetická záležitost. Takže lovu zdar a následné práci ještě víc.

p.s. když už to budeš dělat,doporučuju udělat i vytlumení (odhlučnění ) pod plasty a stropu,je to pak ještě lepší

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“