2 din dvd do t4 inspirace

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

2 din dvd do t4 inspirace

Příspěvek od pasikb5 »

resil jsem jak nacpat do t4 2din dvd, vysledek vypada takto... treba to nekomu pomuze kdyz bude resit stejnej problem.. :wink:
Přílohy
2011_03_18_03_14_443486.jpg
2011_03_18_03_15_193486.jpg
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Uživatelský avatar
MASO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 09.03.2008 01:11

Re: 2 din dvd do t4 inspirace

Příspěvek od MASO »

Čágo votex,
koukám na to a řikám si a co jako? Najednou jsem si všimnul, žes to posunul o patro vejš :D
Tak jako řešení to je, ale obávám se, že se ti to časem bude trošku přehřejvat. Jak to mam udělaný já a ten 2din
je zasazenej do toho plechovýho rámečku, tak myslim, že tam je možnost ztrát tepla. A to se i tak bojim, že moc ne.
Každopádně si s tim neměl takový práce s tim předělávánim, no.
T4 Multivan 111 KW[/color]
tel. 608023088, Praha 10

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 din dvd do t4 inspirace

Příspěvek od pasikb5 »

MASO píše:Čágo votex,
koukám na to a řikám si a co jako? Najednou jsem si všimnul, žes to posunul o patro vejš :D
Tak jako řešení to je, ale obávám se, že se ti to časem bude trošku přehřejvat. Jak to mam udělaný já a ten 2din
je zasazenej do toho plechovýho rámečku, tak myslim, že tam je možnost ztrát tepla. A to se i tak bojim, že moc ne.
Každopádně si s tim neměl takový práce s tim předělávánim, no.
toho přehřátí se nebojim dvd ma svuj větrak a topení jsem uplně zaslepil a odpojil ovladaci klapku takže by to mělo být o.k ale pro jistotu tam asi ještě dodělam větrák který se automaticky sepne po otočení klíčku... ( podobný jako je u PC.) jinak dělal jsem to tak abych to kdyžtak všechno mohl vratit na klasicke 1din radio ( jen koupim par plastu na vrakači ) ten druhý zpusob jsem viděl na transporterclubu jasně asi by to bylo lepši a hlavně líp vypadalo ale nechtělo se mi vyndavat celou palubku... :oops:
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“