Zapojeni autoradia - ISO vyvody z auta

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
rozej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.10.2015 17:28

Zapojeni autoradia - ISO vyvody z auta

Příspěvek od rozej »

Poridil jsem do sve T5 (2011) novy pristroj na misto original RCD 310 - Alpine multimedia centrum spolu s Bluetooth handsfree a DVBT tunerem coz si vzhledem k masivnimu odberu i v klidovem rezimu zada zapojeni pres klicek (minimalne do te doby, nez nainstaluji druhou baterii)

Kdyz ale vyndam vyvody ktere vedou z auta do ISO konektoru, tak zde mam zapojenou pouze Zem (leva spodni pozice), Trvaly proud (hned vedle napravo) a Svetla (umisteny na pozici nad zemi) - obe dve pozice pak maji pri promereni trvale 12V i bez klicku.

Predpokladam, ze bude nutne vyvest 4. kabel prave pro spinani pres klicek - je to hodne narocne/vubec mozne? V nejhorsim pripade zapojim na staly proud a pridelam si vypinac, to ale beru jako posledni moznost...

Predem diky moc za radu

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojeni autoradia - ISO vyvody z auta

Příspěvek od tornado1 »

nutné koupit can bus převodník a vyvést signály z canu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Pavel 1974
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 04.03.2012 08:01
Bydliště: Habrek Ledeč nad Sázavou

Re: Zapojeni autoradia - ISO vyvody z auta

Příspěvek od Pavel 1974 »

Dobrý den též jsme pořídili do T5 2011 originální navigaci , lze ji jednoduše namontovat místo původního radia ? Bude vše fungovat ? Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojeni autoradia - ISO vyvody z auta

Příspěvek od tornado1 »

Neni problem, vše lze zprovoznit a nakodovat bez problemu.. stačí zavolat, číslo mas
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

casio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 04.09.2011 09:59
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojeni autoradia - ISO vyvody z auta

Příspěvek od casio »

Pavel 1974 píše:Dobrý den též jsme pořídili do T5 2011 originální navigaci , lze ji jednoduše namontovat místo původního radia ? Bude vše fungovat ? Děkuji za odpověď

Ahoj, pokud chceš mohu poradit popřípadě najdu papírky co jsem si popisoval. Teď jsem přehazoval iso konektory na fakra a zapojoval jsem i can konektory na origo navi RNS 2 :)
VW Passat B5.5 2.5TDI V6 110Kw 4MOTION prodáno
VW Touareg 2.5 TDi R5 128KW Prodáno
VW Touareg V10 230KW Prodáno
VW Transporter 2.5 TDi 96KW 4MOTION
VW Amarok 120kw Prodáno
VW Touareg 3.0 V6 176kw

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“