Rozdil mezi sedackou T5.2 (standart vs. komfort) ?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Rozdil mezi sedackou T5.2 (standart vs. komfort) ?

Příspěvek od roti »

Vazeni mam takovej problem. Transportera mam od leta 2017 a presto, ze s nim jezdim 3x do mesice (trasu po dalnici ca. 400km a 400km zpet), tak jsem si jeste nezvyknul na ridicovu sedacku. Chybi mi loketni operka a podle me i po dodatecne montazi se toho moc nezmeni. Po 100km me zacnou bolet zada. Jednak v bederni casti, casem i kolem ramen. Ted po dodatecne montazi tempomatu (mimochodem ve vw za cenu 20tkc - packa, 2x rozborka a az napotreti po vymene rj a kompletnim prekodovani funguje) se uz jede lip, kdy nemusim porad drzet pravou nohu na plynu.

Moje otazka zni, jestli je komfortni sedacka s loketkama a vyskovym nastavovanim totozna s klasickym sedakem? Prave zvazuji nez koupit za 400-500€ komfortni sedacku v ktere si treba ani nepolepsim hned vzit sedacku Recaro Ergomed, ktera se zachovala da koupit za 500-800€ s vyhrivanim a ofukem.

Ted jsem nasel komfort sedacku z Multivana (vyskovy nastaveni, loketky,...) za 599€. Jde mi o to abych nevyhodil 600€ za neco, v cem se mi bude sedet jak doted.

Muze nekdo poradit? Diky
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“