T4 Caravela 2.5 Tdi chybové hlásění

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
Matej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

T4 Caravela 2.5 Tdi chybové hlásění

Příspěvek od Matej »

Nazdárek řešíme jeden problém na T4 Caravela 2.5 Tdi Syncro r.v. 2001 jestli se s tim už náhodou někdo setkal tak prosím radu.

Když se ohřeje na 90 tak při cca 1500 ot. vyskočí varovná hláška : nedostatečný tlak oleje zastavit motor atd., čidlo oleje je vyměněný, Wag nic nepíše stává se to náhodně nejčastěji v zatáčce nebo při dojíždění ke křižovatce.

Dík Matej

Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Re: T4 Caravela 2.5 Tdi chybové hlásění

Příspěvek od T4 »

Matej píše:Nazdárek řešíme jeden problém na T4 Caravela 2.5 Tdi Syncro r.v. 2001 jestli se s tim už náhodou někdo setkal tak prosím radu.

Když se ohřeje na 90 tak při cca 1500 ot. vyskočí varovná hláška : nedostatečný tlak oleje zastavit motor atd., čidlo oleje je vyměněný, Wag nic nepíše stává se to náhodně nejčastěji v zatáčce nebo při dojíždění ke křižovatce.

Dík Matej
už jsem ti odpovídal na tvojí SZ, ale nedá mi to a napíšu to i sem...co hladina oleje? to v těch zatáčkách a při brždění odpovídá tomu, že toho oleje tam je prostě málo...i když věřím že to bylo první na co jsi se díval
Obrázek

Uživatelský avatar
Matej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: T4 Caravela 2.5 Tdi chybové hlásění

Příspěvek od Matej »

Olej je po výměně měrka ok je tam nějaká závislost s těma otáčkama dělá to jenom při těch
1500. Na Transporter Clubu má někdo stejnou závadu nechal i přeměřit tlak oleje a nic jemu to trvá už od listopadu a nepřišli na nic.

Dik Matej

džigit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.12.2007 21:16
Bydliště: ostrava

Re: T4 Caravela 2.5 Tdi chybové hlásění

Příspěvek od džigit »

ahoj, mně to dělá na Multivanu-Atlantis. Olej o.k. , proběhla výměna svazku, výměna čidla a snímače, ale problém přetrvává. Mám to opět v servisu, pokud to odstraní pošlu vzkaz. Kdyby s tím měl někdo zkušenost, prosím o radu!?!? Jo, při hlášení "stop,tlak oleje..." přestane fungovat i otáčkoměr.
Džigit :( :(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“