Ebersprecher 3000

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Róbert Moravčík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.03.2008 19:41

Ebersprecher 3000

Příspěvek od Róbert Moravčík »

potreboval bi som schému zapojenia,z prídavného kúrenia na nezávislé,vopred ďakujem.

Tomino.46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.03.2008 19:08

Re: Ebersprecher 3000

Příspěvek od Tomino.46 »

to já taky na T4

Uživatelský avatar
Poty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 26.02.2008 21:27
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebersprecher 3000

Příspěvek od Poty »

Nějaká schemata mám,právě teď o víkendu jsem si předělal přihřívač na nezávislé topení.Dalo to jedno dopoledne a stálo to do třech tisíc z hodinama,ale pokud stačí jenom na vypínač tak je to levnější.Stačí sehnat vodní čerpadlo,hodiny nebo vypínač,relátko,diody a pár kablíků a je hotovo.A pro ty co mají climatronic stačí natáhnout ještě plus od relátka na pětištekrovej konektor na pozici2 černý kabel-climatronic do roku 8/98,nebo na 28pólovej konektor štekr č.4 -neobsazen climatronic od roku v.8/98 nové provedení.Po sepnutí bufiku se climatronic automaticky přepne do módu HE a pustí ventilátor zhruba na dvojk,takže to topí v autě .

pajaital
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 27.02.2008 00:00
Bydliště: Pardubice

Re: Ebersprecher 3000

Příspěvek od pajaital »

Poty píše:Nějaká schemata mám,právě teď o víkendu jsem si předělal přihřívač na nezávislé topení.Dalo to jedno dopoledne a stálo to do třech tisíc z hodinama,ale pokud stačí jenom na vypínač tak je to levnější.Stačí sehnat vodní čerpadlo,hodiny nebo vypínač,relátko,diody a pár kablíků a je hotovo.A pro ty co mají climatronic stačí natáhnout ještě plus od relátka na pětištekrovej konektor na pozici2 černý kabel-climatronic do roku 8/98,nebo na 28pólovej konektor štekr č.4 -neobsazen climatronic od roku v.8/98 nové provedení.Po sepnutí bufiku se climatronic automaticky přepne do módu HE a pustí ventilátor zhruba na dvojk,takže to topí v autě .
Cau, pises ze mas nejaka ta schemata. Taky by jsem rad prebudoval pridavne na nezavisle. Nepodelil by jsi se? Mam BUS TRANSPORTERA 2000 uplne v zakladni vybave, ale webasto tam je. Asi se do busu davalo standartne, pze tam je o hodne vetsi objem chladici kapaliny.
Taky napis jak ti to fachci? Jak jsi spokojen a tak. Trochu bych mel obavy aby to moc nevyflakavalo baterii.
ZDAR Pavel

Uživatelský avatar
multistenleyvan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 17.03.2008 16:57
Bydliště: Liberec

Re: Ebersprecher 3000

Příspěvek od multistenleyvan »


Uživatelský avatar
adampolo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: Ebersprecher 3000

Příspěvek od adampolo »


Uživatelský avatar
menge1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 05.08.2008 13:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebersprecher 3000

Příspěvek od menge1 »

napiš co potřebuješ a ja se kuknu.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“