prosim o navod na nezavisle top.T5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
apip
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 05.05.2008 22:25

prosim o navod na nezavisle top.T5

Příspěvek od apip »

zdravim, prave jsem se stal majitelem meho vysneneho vozu multivan T5 rok 04. mam tam asi vse co si preji vcetne nezav. topeni.nemate nekdo navod na ovladani??? nevim jestli mi byvaly majitel z D nezapomel dat i dalk.ovladani. manual mam jen v nemcine, a to jaksi nic moc. jeste jsem neprisel ani na to, jak se vytahuji ty samostatne sedadla v prostredni rade?:-) celkove by mi cesky manual prisel vhod, vcetne navodu na velkou bar.navigaci RN-S2. dik za kazdou pomoc. ps: jakou xenonovou sadu doporucujete???

jarotko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.05.2008 11:46
Bydliště: Slovensko

Re: prosim o navod na nezavisle top.T5

Příspěvek od jarotko »

Ja nemam nezavisle kurenie, iba nejake fukanie zvyskoveho chladneho resp. tepleho vzduchu. Strednu sedacku som este nevytahoval, ale celkovo to ide dost problematicky. Vsetko okolo pohybu sedaciek ide tazko a zvycajne treba velku silu.
Xenonovu sadu neodporucam ziadnu. Aspon na Slovensku a v Rakusku je to nelegalne. Navyse Multivan nema ani cocku, takze moze dost oslnovat. Montaz xenonov na tak dore svietiace auto nema ziadny zmysel.

Uživatelský avatar
vladas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: prosim o navod na nezavisle top.T5

Příspěvek od vladas »

Souhlasím, multivan xenony nepotřebuje, sám o sobě (H7), svítí lépe než xenony-mám srovnání s xenonovou alhambrou, která má světla také výš posazené, T5 je fakt bezkonkurenční zřejmě výše posazenými světlomety.
Téma sedačky-pokud jde o ty samostatné v druhé řadě, stačí vyndat přední plastové krytky v kolejnicích a hliníkové kousky na druhé pozici úchytu a zvládne to jeden, jinak je to u trojsedadla, tam to chce skutečně minimálně dva středně silné jedince, ale také se to dá zvládnout, dle osobních zkušeností radím dobře si rozmyslet, než sedačky vyndáš.
Návod-mám k dispozici český návod T5 2004, napiš co konkrétně potřebuješ.

dive1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.06.2008 16:42

Re: prosim o navod na nezavisle top.T5

Příspěvek od dive1 »

caute. som tiez stastlivec co zhana manual k nezavislemu top. najde sa tu dobra dusa co by mi ho ofotila a poslala mailom??? Vdaka!

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: prosim o navod na nezavisle top.T5

Příspěvek od campagnolo »

Návody v českém jazyce seženete u VW jako náhradní díl. Každý manuál (návod) má svůj objednací kód. Stačí říct modelový rok a skladník vám to objedná. Vím, že to není nejlevnější, alespoň se to dá kulturně zadělat do těch originálních desek a v porovnání s hodnotou "dovezeného" auta už těch pár kil taky nikoho nezabije :roll:

dive1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.06.2008 16:42

Re: prosim o navod na nezavisle top.T5

Příspěvek od dive1 »

Dakujem za radu! Ale cakacia doba na dodanie manualu je okolo 6 mesiacov co je neskutocne vela. nechapem preco ale proste je to tak.Bol by som vdacny keby sa tu nasiel niekto kto by bol ochotny mi to prefotit aj dig fotakom je to asi 10 stran a poslat na mail dive1@azet.sk
Este raz dakujem za ochotu!

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim o navod na nezavisle top.T5

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

apip píše:zdravim, prave jsem se stal majitelem meho vysneneho vozu multivan T5 rok 04. mam tam asi vse co si preji vcetne nezav. topeni.nemate nekdo navod na ovladani??? nevim jestli mi byvaly majitel z D nezapomel dat i dalk.ovladani. manual mam jen v nemcine, a to jaksi nic moc. jeste jsem neprisel ani na to, jak se vytahuji ty samostatne sedadla v prostredni rade?:-) celkove by mi cesky manual prisel vhod, vcetne navodu na velkou bar.navigaci RN-S2. dik za kazdou pomoc. ps: jakou xenonovou sadu doporucujete???
Ahoj ja jsem si tam dal HID H7 a svití to mnohem lepe než origo H7...
Jinak manuál budu mít tak je potom možno to nějak udělat...

Uživatelský avatar
tdiracing
Profík
Profík
Příspěvky: 1084
Registrován: 01.10.2008 11:09
Bydliště: Slaný

Re: prosim o navod na nezavisle top.T5

Příspěvek od tdiracing »

jak dlouho tam ty xenony máš?
http://www.transporterclub.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim o navod na nezavisle top.T5

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

tdiracing píše:jak dlouho tam ty xenony máš?
Ahoj mam je tam zhruba 4měs. a zatim zadnej problem...

Escape 8.3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 27.06.2009 10:56
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim o navod na nezavisle top.T5

Příspěvek od Escape 8.3 »

Vzhledem k tomu, ze jsem se stal majitelem uplne novy T5ky a je to prakticky v plny palbe, tak vam mohu nascanovat ty navody, pokud tedy jeste stale mate zajem... ;-)

Uživatelský avatar
kornout
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburk

Re: prosim o navod na nezavisle top.T5

Příspěvek od kornout »

Escape 8.3 píše:Vzhledem k tomu, ze jsem se stal majitelem uplne novy T5ky a je to prakticky v plny palbe, tak vam mohu nascanovat ty navody, pokud tedy jeste stale mate zajem... ;-)
JJJJ, nascanuj to, číslo manuálu 3.1.2 a stačí strany 19 až 35. :D
Diagnostika VWgroup, úpravy SW tel. 775 687 954
Pracovní Octavia combi 1.9TDI 265PS 471Nm
T5 1.9TDI dělník
KTM 450EXC hračka
chipforum.cz

lukadan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.01.2008 18:38

Re: prosim o navod na nezavisle top.T5

Příspěvek od lukadan »

Čau, myslíš, že bych mohl taky poprosit o naskenovany navod k nezavislymu topení...?
Kdyby to šlo
Tak poslat na
Lukadan@seznam.cz

Diky moc

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“