volant T4

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
malyhonza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 28.09.2007 20:24
Bydliště: špk

volant T4

Příspěvek od malyhonza »

jakej volant dostanu na T4? pasuje tam třeba z golfa IV? nebo jakej, nelíbí se mi ten obyč, vypadá já z felicie. hruza. dík za odpověd

Uživatelský avatar
malyhonza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 28.09.2007 20:24
Bydliště: špk

Re: volant T4

Příspěvek od malyhonza »

to fakt nikdo neví?

Uživatelský avatar
adampolo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: volant T4

Příspěvek od adampolo »

já mám ve svoji T4 volant s nového modelu T4 99 nahoru a místo báglu mám záslepku.do nových modelu se dával pěkný volant bez báglu.chtěl jsem si tam dát volant ze superba a měl jiný tisícihran.

Uživatelský avatar
malyhonza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 28.09.2007 20:24
Bydliště: špk

Re: volant T4

Příspěvek od malyhonza »

takže superb, octavia, golf Iv má stejnej tisicihran, takže musim shánět teda z T4 r.v.99 a víš?

Uživatelský avatar
adampolo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: volant T4

Příspěvek od adampolo »

to ti nezaručím že tam volant z G4,otavie,atd nejde.další problém je že musíš koupit záslepku na airbag,protože octava,G4,superbe atd se bez baglu nedělají.a ještě musíš upravit kroužek pod volantem.Třeba do Vw caddy se dával pěkný volant s barevným znakem bez bagu.na 100% tam jde volant z G1,G2 aT3 :lol:.

Uživatelský avatar
Tlustoch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: krnovsko tel:777237375

Re: volant T4

Příspěvek od Tlustoch »

adampolo píše:to ti nezaručím že tam volant z G4,otavie,atd nejde.další problém je že musíš koupit záslepku na airbag,protože octava,G4,superbe atd se bez baglu nedělají.a ještě musíš upravit kroužek pod volantem.Třeba do Vw caddy se dával pěkný volant s barevným znakem bez bagu.na 100% tam jde volant z G1,G2 aT3 :lol:.

Myslím,že tam normálně dáš z G IV i z octávky, akorát musíš sehnat tu záslepku,jak píše tady kolega. A je přes něj hůř vidět na kontrolky budíků,protože je vyšší. Další problém může být s vypínáním blinkrů a klaksonem. Ale všecko se dá vykutit :wink:

PS: Já jsem tam dal takový docela líbivý z G3 a nevypadalo to zle a šlo přes něj vpohodě vidět na budíky. musel jsem pak jen dořešit to vypínaní blinkrů.
Přílohy
my 015.jpg

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“