T4 fuka iba horuci vzduch

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Smurfo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.06.2008 11:43
Kontaktovat uživatele:

T4 fuka iba horuci vzduch

Příspěvek od Smurfo »

Zdravicko, moja T4 Caravelle fuka vzadu iba horuci vzduch aj napriek tomu ze je nastavena na studeny..predna ventilacia pritom funguje normalne. Vybral som aj panel a skontroloval ci je vsetko zapojene spravne a vyzera to ze ano. Nevie mi nahodou niekto pomoct? Ked uz nijak inak tak by som to aspon rad nejak manualne prepol aby siel iba studeny vzduch bez moznosti ovladania a v zime by som si to prepol nas5 na teply..Za rady dakujem.

Smurfo

Uživatelský avatar
adampolo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: T4 fuka iba horuci vzduch

Příspěvek od adampolo »

A máš tam regulaci teploty,pokud se nepletu tak zadní topení u starých modelu sloužilo jen k ohřívaní a nedá se regulovat teplota.ale jestli máš klimu i vzadu tak tam regulace je.já mám regulaci na zadní topení pod posilovačem brzd je tam elektromagnet co podle potřeby otvírá.

Uživatelský avatar
rendisst
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 352
Registrován: 26.01.2008 18:22
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: T4 fuka iba horuci vzduch

Příspěvek od rendisst »

Smurfo píše:Zdravicko, moja T4 Caravelle fuka vzadu iba horuci vzduch aj napriek tomu ze je nastavena na studeny..predna ventilacia pritom funguje normalne. Vybral som aj panel a skontroloval ci je vsetko zapojene spravne a vyzera to ze ano. Nevie mi nahodou niekto pomoct? Ked uz nijak inak tak by som to aspon rad nejak manualne prepol aby siel iba studeny vzduch bez moznosti ovladania a v zime by som si to prepol nas5 na teply..Za rady dakujem.

Smurfo
Zadní radiátor má u motoru regulační ventil, ten odchází, jsou 2 druhy, manual a elektrickej
Rendis, Teplice
http://www.hobbyrace.cz

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“