caravelle / multivan - vyjimatelna zadni lavice

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
T-Diesel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravěnka, Morava...
Kontaktovat uživatele:

caravelle / multivan - vyjimatelna zadni lavice

Příspěvek od T-Diesel »

zdarec, muze mi prosim nekdo napsat, jak je to u techto modelu se zadni lavici, resp. posledni radou sedadel? Je tam primontovana napevno, nebo ji lze nejakym zpusobem demontovat a pouzit auto pro prevoz neceho vetsiho?
Paklize by to mu tak bylo, nezbude, nez poridit klasickou T4 se dvema radama sedadel, nebo je jeste nejake jine reseni?

Diky za vase odpovedi a postrehy.

Lůťa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 30.05.2008 09:31

Re: caravelle / multivan - vyjimatelna zadni lavice

Příspěvek od Lůťa »

Též mám Multivana, ale zatím jsem to ještě nekoumal a vyhazoval pouze středové sedačky, ale rád si nechám poradit jestli a jak se vlastně dá vyjet se zadní řadou a využít auto jako vejké CARGO :D

snakes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.05.2008 21:00

Re: caravelle / multivan - vyjimatelna zadni lavice

Příspěvek od snakes »

U Mulťáka se samozřejmě dá vyndat i zadní trojsedačka. Nejdříve se vyndá prostřední sedačka (sedačky), trojka se pak posune dopředu a také se vyndá úplně ven. Vznikle obrovský prostor. Ale pozor! Jeden člověk to nezvládne - je to tak 80kg! Takže hodně štěstí. :D

zubzlaty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.04.2008 14:42
Bydliště: Sokolov

Re: caravelle / multivan - vyjimatelna zadni lavice

Příspěvek od zubzlaty »

U VW T4 caravelle 2000 není problém vyndat uplně všechny sedačky. Já to dělám normálně vyndavám jak zadní řadu tak přední podle situace. A zvládám to sám.
Tak si myslím že to bude obdobné.

gazman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.04.2008 08:06

Re: caravelle / multivan - vyjimatelna zadni lavice

Příspěvek od gazman »

Z multivanu tu zadní lavici vytáhneš taky sám,jestli ovšem nejsi slabý na prsa.Vytáhneš prostřední křesla,šoupneš lavici na max dopředu a šroubovákem zatlačíš západky,které jsou zboku na každé lyžině jedna.Pak lavici šoupneš ještě víc dopředu a vytáhneš jí šoupacíma dveřma ven.Je to prostě celé o šoupání. :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“