doplňek k autorádiu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
multiblack
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 06.07.2008 21:07
Bydliště: Košetice,Pelhřimovsko

doplňek k autorádiu

Příspěvek od multiblack »

pánové mam v Multíku origo rádio ale je jěště na kazety a dověděl jsem se od syna o tomto
http://www.alza.cz/bezdratovy-mp3-vysil ... m?IDP=1834" onclick="window.open(this.href);return false;

chci se optat zda s tím máte někdo zkušenost a zda jste spokojeni. Měl jsem to půjčené a po naladění daného pásma to hrálo tak minutku a pak rádio samo přeladilo na jinou stanici (možná silnější signál) ale tahle věc se zastrkuje do zapalovače a ten je kousek od rádia. Jo musím dodat že nemám návod k použití rádia ani nevím typ mám r.v. 1997
jinak by to nemusela být špatná věcička co vy na to??

Uživatelský avatar
lada t5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 23.09.2008 22:06
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňek k autorádiu

Příspěvek od lada t5 »

Dnes jsem na to koukal, stoji to nejak do 500, ma to svoji dalku, snad by to melo fungovat. Spis bych se bal toho, ze to doma naladis, a bude to OK, ale po ceste aby do toho nezacaly lezt frekvence ruznych radii. Prodaval se, a snad se jeste prodava, adapter ve tvaru kazety, ktery tam strcis a do nej pak zapojis diskmena nebo MP3.

Kouba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 13.01.2008 19:40
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňek k autorádiu

Příspěvek od Kouba »

Mám přesně ten co si na něj hodil odkaz. Jsem s ním spokojen, ale občas se mi stane, že to prostě pískat jak turbo...fakt si nedělám pr**l, normálně jako by to naladilo turbo :lol:
A s těma stanicema to není takový problém...našel jsem frekvenci, kde moc rádií není 107.9 a je to celkem v klidu. Samozřejmě, že je to regionální záležitost...když s tím pojedeš přes republiku, tak to čtyřikrát přeladíš. Jinak s tím tvým rádiem...mělo by se dát nastavit na manuální ladění.
Kupovali jsme to 4 kamarádi a ten "problém" s laděním turba mám jen já :twisted: :D

Uživatelský avatar
lada t5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 23.09.2008 22:06
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňek k autorádiu

Příspěvek od lada t5 »

Hm, to je přesně to, čeho bych se obával. Jezdím po Evropě, a představa že budu stále hledat volné frekvence mě fakt nebere. Proto bych raději doporučoval onen adapter - kazetu.

pitrs85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.07.2008 22:26

Re: doplňek k autorádiu

Příspěvek od pitrs85 »

Lepší než volba než FM transmiter nebo kazeta je pak tohle: http://www.xcarlink.cz/

Uživatelský avatar
otapa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: doplňek k autorádiu

Příspěvek od otapa »

no nejsem si úplně jistý,jestli to jeho autorádio bude mít výstup na cd měnič....a ovládání...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“