Podsvícení budíků

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maldonado
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 05.08.2008 09:55
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Podsvícení budíků

Příspěvek od Maldonado »

Zdarec, nefunguje mi podsvícení štelovátek - topení, větrání. Zkoušel jsem se na to podívat ale je to celý v jednom kuse a vubec to celý nejde vyndat, jedině nějak strašně složitě. Nezkoušl jste to někdo? Nevíte co tam je za diody? Zas je divný že by všude byly špatný diody, nevíte kde by mohla být závada?

Případně jsem myslel tam natáhnout žárovičky, nevíte jaký se na tohle používají? typ.

Díky všem za rady!
M.

hadryposer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 04.08.2008 09:03

Re: Podsvícení budíků

Příspěvek od hadryposer »

tak s tim jsem se trapil 2 tydny dozadu. rozebral jsem pul palubky abych se k tomu dostal a kdyz jsem to pak chtel rozebrat, protoze to je presne jak pises cely v jednom kuse, tak jsem po chvili olamovani tech vsemoznych pacicek zjistil (mr google :), ze se nemusi rozebirat vubec nic.

staci dat vetrak do polohy 2, vzit do klesti (treba pres hadr) a vytahnout kolecko, pod nim je zarovka - takova ta mala bez patice, jen na dratky (podobna jako v lampickach ve dverich, ale mensi)

Uživatelský avatar
Maldonado
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 05.08.2008 09:55
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení budíků

Příspěvek od Maldonado »

no tak to je hustý :)) dik. tak snad to bude těma žarovičkama, zas mi přijde divný že by všechny 4 byly špatný

hadryposer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 04.08.2008 09:03

Re: Podsvícení budíků

Příspěvek od hadryposer »

Maldonado píše:no tak to je hustý :)) dik. tak snad to bude těma žarovičkama, zas mi přijde divný že by všechny 4 byly špatný
a tak jak o tom ted tak premyslim, tak si nejsem uplne jistej, ze jsem ti odpovedel na to na co ses ptal. problem co ja jsem resil bylo podsviceny toho ovladani manualni klimatizace, kde nastavujes rychlost vetraku, teplotu a smer (na nohy/na xicht)

...ale ted jsem znejistel jestli nahodou neresis to podsviceni samotnych vyfuku z klimatizace (topeni/vetrani) - to se totiz skutecne musi nejak vyndat - videl jsem to ve FAQ, ale chytrej jsem z toho nebyl a v nekterych autech to podsvicene podle vseho je je a v nekterych tam ty zarovicky vubec nejsou...

smart001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 19.02.2009 22:01

Re: Podsvícení budíků

Příspěvek od smart001 »

kde by se dal koupit tenhle atyp zarovky?
hadryposer píše:
Maldonado píše:no tak to je hustý :)) dik. tak snad to bude těma žarovičkama, zas mi přijde divný že by všechny 4 byly špatný
a tak jak o tom ted tak premyslim, tak si nejsem uplne jistej, ze jsem ti odpovedel na to na co ses ptal. problem co ja jsem resil bylo podsviceny toho ovladani manualni klimatizace, kde nastavujes rychlost vetraku, teplotu a smer (na nohy/na xicht)

...ale ted jsem znejistel jestli nahodou neresis to podsviceni samotnych vyfuku z klimatizace (topeni/vetrani) - to se totiz skutecne musi nejak vyndat - videl jsem to ve FAQ, ale chytrej jsem z toho nebyl a v nekterych autech to podsvicene podle vseho je je a v nekterych tam ty zarovicky vubec nejsou...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“