NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od tornado1 »

špatný převodník.. vypíná ti navi s klíčkem, funguje podsvětlení když zapneš světla?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Harley1006
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od Harley1006 »

Tak jsem chvilku kolem těch převodníků šťoural a objevil jsem firmu, která má převodník 1,6 na 2,0 CAN BUS a umí vše včetně zobrazení šipek na Maxi Dotu, ovládání na volantu, TV Free za jízdy a pak ty další funkc co mají i ostatní. Má ještě nějakou přípravu na pozdější rozšíření o BT hands free, až to dovymyslí. Zkusím jeden objednat a uvidím jestli to skutečně bude vše běhat. Cena kolem 4500,-

COSSO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.03.2010 11:11

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od COSSO »

tornado1 píše:špatný převodník.. vypíná ti navi s klíčkem, funguje podsvětlení když zapneš světla?
dakujem
to vypinanie klucom nefunguje co je ten prevodnik a kde ho najdem? auto som kupoval s uz namontovanou RNS niekde som tu cital aj o nejakom nakodovani RNS ako a kde sa to da spravit

Uživatelský avatar
Harley1006
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od Harley1006 »

Ahoj všem, tak jsem to rozlousknul, objednal jsem si od jednoho týpka z německa převodník pro RNS510 ve spojení se starým 1,6 CAN. Mám R.V. 2004 připojil jsem a ejhle, ono vše funguje.

Volant komplet
Odblok obrazu - pomocí krátkého stisku reset na pravé páčce se aktivuje a deaktivuje
Zapne a vypne se po otočení klíčku v zapalování
Hlasová navigace
Přepočítává dle potřeby trasu
Komplet Maxi dot zobrazuje jak názvy stanic tak navigační šipky
Gala funkce zesílení hlasitosti
Signál zpátečky pokud máte PDC ( jen se neztiší radio - budu zkoumat proč )
Podsvícení tlačítek
Jen to neumí českou diaktriku jako č,ž,ů - vynechá to písmena

a za příplatek navíc dodal video/audio signál IN v kombinaci s parkovací kamerou instalovanou místo světla pro SPZ

v příloze zatím jen video s funkcemi převodníku - kvalita mobil, nic jiného po ruce nebylo, natáčel bratr ze zadních sedadel, tak se trochu klepe. Jakmile zapojím video in, kameru a AUX in zdířku, přidám foto ..

Platil jsem 8 000,- komplet za vše.
Video je v zde:
http://www.ulozto.cz/9592565/rns510-s-prevodnikem-avi
MULTIVAN T5, 2,5 TDI, 128kw

Uživatelský avatar
iOrange
Člen klubu
Příspěvky: 126
Registrován: 19.10.2008 13:09
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od iOrange »

Přátelé snažil jsem se od "Harley1006" získat info od koho konkrétně má ten svůj převodník ale už asi 2-3 týdny nereaguje. Věděl ba někdo ? Nechce se mi kupovat něco jiné, když tohle funguje zdá se ideálně. Líbí se mi třeba ta možnost deaktivace odbloku obrazu když jí RNSka má softwarově. Díky

Maca11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 12.08.2014 21:53

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od Maca11 »

Zdravím,
pánové poradíte mi? Mám Caravellu 2005 s origo rádiem na kazety :-( Chtěl bych to vyměnit hlavně kvůli telefonu a navigaci. Co koupit, aby to fungovalo jak má a nemuselo se kvůli tomu překopávat celý auto? :)
Co tohle?
http://elektro.bazos.cz/inzerat/6035285 ... avia-1.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Šlapalo by to? Už se v tom ztrácím a přestává mě to bavit, tak jste moje záchrana :-) Díky!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“