NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

Ahoj máte stím někdo skušenosti??? je prý třeba převodník signálu z CAN-Bus 1.6 na 2.0....
Nějaké už jsem našel ale celkem za to chtějí balík... a hlavně zda vůbec je nějaká verze kde půjde maxidot??? Diky

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od campagnolo »

Drak_MULTIVAN píše:Ahoj máte stím někdo skušenosti??? je prý třeba převodník signálu z CAN-Bus 1.6 na 2.0....
Nějaké už jsem našel ale celkem za to chtějí balík... a hlavně zda vůbec je nějaká verze kde půjde maxidot??? Diky
jasne ze to funguje, akorat zatim neexistuje prevodnik co rozchodi navigacni sipky na maxiku. Akorat bacha, musis koupit s hranatyma rohama z Touaregu s oznacenim: 7L6 035 680 A nebo B. Ty kulaty rohy jsou z golfu a passatu a maj na bokach takovy 4 ouska na sroubky. Na ty bacha, ty tam nedas.


Firma Kufatec ho vyrabi a taky prodava. Zatim umi ve spolupraci s maxikem jen ukazovat horni radek, tzn. nazev stanice. Navigacni sipky jako takove v maxiku ale neukazuje.....podporuje multifunkcni volant a zajisti veskere funkce nutne pro chod navi. Jo a ma v sobe i odblok TV, teda obrazu za jizdy. No a stoji 199,-.EUR.
link:
http://www.kufatec.de/shop/product_info ... -free.html


Pozor at nekoupis nejaky podvrh, co bud nebude podporovat ani ten nazev stanice v maxiku, nebo nebude mit odblok, nebo naopak bude mit jenom ten odblok a nebude fungovat jako prevodnik CAN TP1,6-2.0.


Stualarm v Praze ho taky nabizi, ale za silenou predrazenku a navic neumi maxik a TV Free.

http://www.stualarm.cz/produkt/cbs04-pr ... o-rns-510/

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

campagnolo píše:
Drak_MULTIVAN píše:Ahoj máte stím někdo skušenosti??? je prý třeba převodník signálu z CAN-Bus 1.6 na 2.0....
Nějaké už jsem našel ale celkem za to chtějí balík... a hlavně zda vůbec je nějaká verze kde půjde maxidot??? Diky
jasne ze to funguje, akorat zatim neexistuje prevodnik co rozchodi navigacni sipky na maxiku. Akorat bacha, musis koupit s hranatyma rohama z Touaregu s oznacenim: 7L6 035 680 A nebo B. Ty kulaty rohy jsou z golfu a passatu a maj na bokach takovy 4 ouska na sroubky. Na ty bacha, ty tam nedas.


Firma Kufatec ho vyrabi a taky prodava. Zatim umi ve spolupraci s maxikem jen ukazovat horni radek, tzn. nazev stanice. Navigacni sipky jako takove v maxiku ale neukazuje.....podporuje multifunkcni volant a zajisti veskere funkce nutne pro chod navi. Jo a ma v sobe i odblok TV, teda obrazu za jizdy. No a stoji 199,-.EUR.
link:
http://www.kufatec.de/shop/product_info ... -free.html


Pozor at nekoupis nejaky podvrh, co bud nebude podporovat ani ten nazev stanice v maxiku, nebo nebude mit odblok, nebo naopak bude mit jenom ten odblok a nebude fungovat jako prevodnik CAN TP1,6-2.0.


Stualarm v Praze ho taky nabizi, ale za silenou predrazenku a navic neumi maxik a TV Free.

http://www.stualarm.cz/produkt/cbs04-pr ... o-rns-510/

Super diky za info zrovna dnes jsem to doresil za 6vcetne vseho jede to super jen trochu zlobi traffic ale na to zejtra mrknu bude zrejmne venku antena nebo nevim... shorsil se totiz signas radia a v seznamu co radio chyta za stanice mam max 2radia... a tech zprav tam bylo predtim plno ted nic... no a jeste mam takovej pocit ze na mape jsem drív videl nazvy mest i s hacky a ted je vse bez cestiny maxodot chodi ale cestinu treba z mp3 vynecha cele pismeno... Tak nevim... Ale diky:)

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od campagnolo »

Ano, tento problem s kvalitou prijmu nastava valmi casto, hodne se o tom pise na nemeckych forech. K tomu udajne slouzi ta redukce co je prilozena u toho Adapteru od Kufatecu. myslim, ze se prodava i samostatne.

todlenc totok je wono:

http://cgi.ebay.de/Plug-Play-Antenne-Ra ... 240%3A1318

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

campagnolo píše:Ano, tento problem s kvalitou prijmu nastava valmi casto, hodne se o tom pise na nemeckych forech. K tomu udajne slouzi ta redukce co je prilozena u toho Adapteru od Kufatecu. myslim, ze se prodava i samostatne.

todlenc totok je wono:

http://cgi.ebay.de/Plug-Play-Antenne-Ra ... 240%3A1318

Jj redukci jsem tam taky mel ale dnes jsem ji vyhodil zapojil jen FM antenu a je po problemu signal jako prase takze jupiii jede to jak vino i maxidot:) takze redukce spatne ...

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od campagnolo »

Jo,jo, ono se to v nejakym modelovym roce lamalo a tak nejaky modely to uz maji bez toho aby se tam musela davat ta redukce..:-)

Uživatelský avatar
spacir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.12.2007 18:40
Bydliště: Brno

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od spacir »

Ahoj.
Ja mam takouvou tu verzi prevodniku, kde mi jede video za jizdy, ale nefunguje Multidot. Na multifunkcnim volantu jede pouze zesileni a zeslabeni hlasitost a nefunguje prepnuti stanice.
vam funguje volant komplet? A na tom MULTIDOT vidite nazev stanice?
Resili jste nekdo uz i pripojeni BT HF sady k tomu? Pry funguje v pohode orig. z O2.
Pak by me zajimala jeste couvaci kamera. Tu jsem se nikde nedocetl, co by tam slo dat a za kolik.....

Spacir.
Špacír
----------------------------------------
VW Multivan Highline 2,5 TDI128KW

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

spacir píše:Ahoj.
Ja mam takouvou tu verzi prevodniku, kde mi jede video za jizdy, ale nefunguje Multidot. Na multifunkcnim volantu jede pouze zesileni a zeslabeni hlasitost a nefunguje prepnuti stanice.
vam funguje volant komplet? A na tom MULTIDOT vidite nazev stanice?
Resili jste nekdo uz i pripojeni BT HF sady k tomu? Pry funguje v pohode orig. z O2.
Pak by me zajimala jeste couvaci kamera. Tu jsem se nikde nedocetl, co by tam slo dat a za kolik.....

Spacir.
Volant pry nejde nikdy komplet jen zesilováni,,, video za jizdy ano maxidot umí jen nazvy stanic a popis mp3 a stupen úrovně hlasitosti ale neumi zobrazit navi.... a BT k tomu chodi to je vyzkoušeno i kamera...

Uživatelský avatar
spacir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.12.2007 18:40
Bydliště: Brno

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od spacir »

Draku dik za info.
Kvuli tomu MultiDotu uz ten prevodnik menit nebudu. Spokojim se s tim, ze to vidim na displeji radia.
Tu BT sadu k RNS 510 se mi poadrilo sehnat kontakt, ze by mela stat okolo 4000 Kc. Je ale bez kabelaze...
K te couvaci kamere, mohl bys mi dat info, jaka kamera se tam dava?
Dik Spacir.
Špacír
----------------------------------------
VW Multivan Highline 2,5 TDI128KW

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

spacir píše:Draku dik za info.
Kvuli tomu MultiDotu uz ten prevodnik menit nebudu. Spokojim se s tim, ze to vidim na displeji radia.
Tu BT sadu k RNS 510 se mi poadrilo sehnat kontakt, ze by mela stat okolo 4000 Kc. Je ale bez kabelaze...
K te couvaci kamere, mohl bys mi dat info, jaka kamera se tam dava?
Dik Spacir.
vim o blu sade za 5000,- vcetne kabelaze...
o couvaci kamere zatim zjistuji co a jak tak potom dam info a uvidime...

Uživatelský avatar
spacir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.12.2007 18:40
Bydliště: Brno

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od spacir »

Ahoj.
Nasel jsem toto:
http://epc.net.pl/tienda/product_info.p ... ab8fefac90
Obrázek
Melo by to snad umoznit pripojit libovolne externi A/V zarizeni vcetne kamery.
Chtelo by to nejake zkusenosti.....
Spacir.
Špacír
----------------------------------------
VW Multivan Highline 2,5 TDI128KW

WADER
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 17.06.2008 20:05
Bydliště: Karviná

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od WADER »

Zdarec lidi! Potřebuju poradit! Mám WV T5 2004,mám tam touaregovskou navi a chci tam dát RNS 510,jenže mam k té stávající připojeny stropní monitor. DVD changer komunikujicí přes bluetooth , maxidot,hendsfree-Nokia a odblok obrazu za jízdy ! Prosím o rady,jak na to všechno . . . :-(((

Uživatelský avatar
Kubmaty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 442
Registrován: 05.12.2007 15:42
Bydliště: Tábor City
Kontaktovat uživatele:

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od Kubmaty »

Psal jsem ti SZ
VW Caravelle T4 111kW long, projekt ZWO
VW Caravelle T4 75kW long
VW Transporter T3 syncro s uzaverkou
VW Golf Country syncro 66kW

Uživatelský avatar
petr850
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.01.2009 15:19
Bydliště: Plzeň

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od petr850 »

Já mám RNS 510 s převodníkem a funguje mě volant zesilování a přepínání písniček, ale pro změnu nejde tempomat. Co se týká maxi-dot ten mě občas neukáže názvy stanic, tak podržím přepínání funkcí u maxi-dotu (na páčce stěračů) dlouze podržím a na maxi-dotu naběhne výběr tak vyberu co je třeba: navi, amf-což je klasika, nebo vypnout a potom mi u navigace fungujou i šipky a nebo u radia stanice. Jen nejde ten tempomat, bohužel, stejně jsem ho moc nepoužíval. Koukám, že těch převodníků je několik.
T5 Mutivan Higline, 2,5 128kw

COSSO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.03.2010 11:11

Re: NAVI RNS-51O v3 a MULTIK T5

Příspěvek od COSSO »

Ahojte
nevie mi niekto poradit ako mam nastavit rns? mam to nastavene podla navodu a stale nenaviguje
zadam ciel, povie "ciel lezi vo vyznacenom smere a to je vsetko. ziadne "za 100 m odboc vlavo" proste NIC
dakujem za kazdu pomoc
caravelle T5 128kW 2007

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“