T4 ostřik předního skla/stěrače

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
barvas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 27.03.2008 07:11

T4 ostřik předního skla/stěrače

Příspěvek od barvas »

Zdravím, mám 1.9d r.v.91. Při přitažení páčky stěračů má dojít k ostřiku čelního skla a aktivaci stěračů. Funguje to, potíž je v tom, že stěrače se aktivují ihned a ostřik je trochu později (než natlačí čerpadlo vodu). Stěrače se min. 1 až 2 proběhnou po skle na sucho. Motorek jsem měnil, dal jsem do hadičky i zpětný ventil aby nepadala voda, výsledek nic moc. Např. u Feldy je rozeběh stěračů se spožděním aby toto nenastalo. Dá se něco podobného udělat i tady? Dík za rady.

Uživatelský avatar
marsoun
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškrounsko
Kontaktovat uživatele:

Re: T4 ostřik předního skla/stěrače

Příspěvek od marsoun »

barvas píše:Zdravím, mám 1.9d r.v.91. Při přitažení páčky stěračů má dojít k ostřiku čelního skla a aktivaci stěračů. Funguje to, potíž je v tom, že stěrače se aktivují ihned a ostřik je trochu později (než natlačí čerpadlo vodu). Stěrače se min. 1 až 2 proběhnou po skle na sucho. Motorek jsem měnil, dal jsem do hadičky i zpětný ventil aby nepadala voda, výsledek nic moc. Např. u Feldy je rozeběh stěračů se spožděním aby toto nenastalo. Dá se něco podobného udělat i tady? Dík za rady.
Tak jsme na tom stejně... :lol:
8-) VW T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj GANG!!! 8-)
;-) http://www.facebook.com/groups/320289608002601/" onclick="window.open(this.href);return false; ;-)

barvas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 27.03.2008 07:11

Re: T4 ostřik předního skla/stěrače

Příspěvek od barvas »

No, snad nám někdo poradí. :roll:

Uživatelský avatar
marsoun
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškrounsko
Kontaktovat uživatele:

Re: T4 ostřik předního skla/stěrače

Příspěvek od marsoun »

barvas píše:No, snad nám někdo poradí. :roll:
Prostě to tak T4ky maj,taky mě to štve.
U pašíka mi to taky nejdřív "šplejchne" a pak začne stírat. :roll:
Podívám se na zapojení,určitě to pujde nějak ošulit...
8-) VW T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj GANG!!! 8-)
;-) http://www.facebook.com/groups/320289608002601/" onclick="window.open(this.href);return false; ;-)

barvas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 27.03.2008 07:11

Re: T4 ostřik předního skla/stěrače

Příspěvek od barvas »

Dík za snahu, ptal jsem se i na sousedních VW forech a zdá se že to štve hodně lidí.

Uživatelský avatar
lada t5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 23.09.2008 22:06
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: T4 ostřik předního skla/stěrače

Příspěvek od lada t5 »

I T5kaře.............. :D :)

Tis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 09.06.2009 13:36
Bydliště: Posázaví

Re: T4 ostřik předního skla/stěrače

Příspěvek od Tis »

No já mám krom tohoto problému ještě jeden a ptám se zdali se někomu již stalo toto.
Jedu po D11 mírně poprchává tak zapnu cyklovač cca 1kmit za 10sec,avšak po několika minutách se rozběhnou stěrače nepřetržitě,snažím se je vypnout ale nic ,žádná reakce na jakoukoliv polohu.
Pak najednou škodolibý šotek obývající ovládací jednotku uznal že legrace už bylo dost a stěrače zas fugují jedna radost.Za 200km se to opakovalo dvakrát. :cry:
Ví někdo co s tím? :|

Uživatelský avatar
allroadtdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 19.12.2008 08:44
Bydliště: Praha 4, Praha západ

Re: T4 ostřik předního skla/stěrače

Příspěvek od allroadtdi »

jojo, toho šotka tam mám už taky týden, asi se šíří s vepřovou chřipkou!! prostě z ničeho nic stěrače zapnuté na cyklovač začnou běhat jak zběsilé, nevypnou se v žádné poloze páčky, až pak najednou z ničeho nic třeba po dvou minutách.... moc prima když tak moc neprší a jezdí ti po suchém skle... napadly mne 2 možnosti: buď je v háji páčka, kterou mám s ovládáním počítače a nová stojí 2.700 - nic moc..., nebo relátko stěračů. Začal jsem relátkem, tuším číslo 99, byla na kontaktech pecka, tu jsem očistil a budu to pozorovat - od té doby jsem za deště nejel. Nemá někdo zkušenost???

Tis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 09.06.2009 13:36
Bydliště: Posázaví

Re: T4 ostřik předního skla/stěrače

Příspěvek od Tis »

dík za tip, zítra se jdu ujistit že mám v autě relé č.99 a pak jej provětrám.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“