Smrad z výfuku v kabíne - T5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...
Odpovědět
Branolo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 17.12.2008 10:08
Bydliště: Žilina

Smrad z výfuku v kabíne - T5

Příspěvek od Branolo »

Ahojte, po naštartovaní automobilu, ešte pred rozjazdom cítim v kabíne smrad z výfuku. Po prejdení pár metrov, sa toto už stratí. Neviete s čím to môže súvisieť? Je to normálne, alebo mám šetriť na nejakú "odchádzajúcu" súčiastku?
Ďakujem.
Braňo.

Uživatelský avatar
tomato1985
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.12.2008 17:13
Bydliště: Bratislava

Re: Smrad z výfuku v kabíne - T5

Příspěvek od tomato1985 »

je to normalne, to je prihrev motora tusim
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw Comfortline 2004, 145 000km, Offroad Grey

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Smrad z výfuku v kabíne - T5

Příspěvek od campagnolo »

Vyfuk prihrevu usti nekde pod motorem, jakoby za predni napravou. Pokud po nastartovani mas jeste otevrene dvere, nebo nekdo pristoupi, muzou se ty vypary jednoduse dostat do kabiny.
Pokud stojis dele, muzou ty spaliny vystoupat nahoru, kde je pak pod celnim sklem nasaje ventilace.
Pokud ale nasednes, zavres dvere, nastartujes a hned jedes, nic by jsi nemel citit.

Branolo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 17.12.2008 10:08
Bydliště: Žilina

Re: Smrad z výfuku v kabíne - T5

Příspěvek od Branolo »

dik za info...aj som si myslel, ze to bude tym predhrevom.V zime bol smrad vzdy, nakolko kym som ocistil auto, resp. kym odhmlilo sklo, motor bezal a auto stalo.V lete by tym padom smrad nemal byt, nakolko predhrev nefachci.
Braňo.

Uživatelský avatar
karlosVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 16.03.2008 20:45
Bydliště: Liberec / Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad z výfuku v kabíne - T5

Příspěvek od karlosVW »

mě tohle také štvalo.....tak jsem ten výfuk příhřevu prodloužil až k zadnímu nárazníku a mám klid...nic nemusim čuchat...
AutoHIFIcentrum Liberec - největší nabídka autorádií v České republice pod jednou střechou
http://www.ahcl.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.soundshop.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

VWT5 4motion,VW G3,VWT1 Nautilus

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“