těče mi předem do T4 co s tim?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
beck.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 11.11.2009 17:47

těče mi předem do T4 co s tim?

Příspěvek od beck. »

Zdravim lidi,mám menší problem. Dělal sem teď celolak na T4 a po zpětném nandání všech komponent mi teče do auta,přední sklo je nalepené dobře. Teče do prostoru pod pedálema a hlavně do motoroveho prostoru....takže motor je pak mokry a nejde nastartovat(2,5benzin). předpokládám že je to někde u předního skla jak jsou stěrače,nic jineho mě nenapadá,nemá být na té hraně co je pod kapotou u stěračů třbanějaká guma? případně nemůžou mi chybět nějaké haadice k odvodu vody? díky moc za pomoc :wink:

Caravelle T4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 14.08.2009 19:14
Bydliště: Most

Re: těče mi předem do T4 co s tim?

Příspěvek od Caravelle T4 »

Taky sem dělal celolak. Pod stěračema mezi kapotou a kastlíí má být guma

beck.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 11.11.2009 17:47

Re: těče mi předem do T4 co s tim?

Příspěvek od beck. »

jj presne to sem si myslel....ale to nejak moc nevysvetluje to zatejkani k pedalum...

Caravelle T4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 14.08.2009 19:14
Bydliště: Most

Re: těče mi předem do T4 co s tim?

Příspěvek od Caravelle T4 »

V motorovým prostoru neníí žádná elektronika ta je uvnitř pod palubní deskou. Já sem takovej problém nikdy neměl. Být tebou vyříznu čelní sklo a ujistím se že je pečlivě nalepený jinak vůůbec netušim. nebo mě ještě napadá průchodka která vede od pojistkové skříně do motoru. to je větší svazek kabelů schovaný v gumě jestli jíí nemáš špatně nasazenou :wink:

capri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 04.09.2009 08:52

Re: těče mi předem do T4 co s tim?

Příspěvek od capri »

k pedalum nám zatejka diky absenci záslepek u pantů dveří (kudy vedou kabely do dveří)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“