Klín kolejnice

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
PTchuck
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 18.10.2007 18:59

Klín kolejnice

Příspěvek od PTchuck »

Ahojte všichni,prosím vás nevíte kde by se dal sehnat tzv.klín pod kolejnici u bočních dveří? Plánuji trošku rozšířit zadní nápravu, ale nevím kde to najít na netu nebo případně kdyby někdo prodával dejte mi info.
Díky
VW T4 2.4D Multivan
VW Golf IV 1.4 16V
Ford Galaxy 1.9 TDi 66kW chip 88kW

Uživatelský avatar
Karelvr6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Klín kolejnice

Příspěvek od Karelvr6 »

PTchuck píše:Ahojte všichni,prosím vás nevíte kde by se dal sehnat tzv.klín pod kolejnici u bočních dveří? Plánuji trošku rozšířit zadní nápravu, ale nevím kde to najít na netu nebo případně kdyby někdo prodával dejte mi info.
Díky
Klín pod kolejnici vyrábí firma projekt-zwo,mam ho v garáži.Jestli máš někoho kdo by ho dokázal podle toho udělat tak bych ho pujčil.Novej je dost drahej

Uživatelský avatar
Karelvr6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Klín kolejnice

Příspěvek od Karelvr6 »

Jen pro uplnost, http://www.projektzwo.de/artikel/fzg.ph ... fzg_id=389" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
DandyBandy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 31.03.2009 20:06
Bydliště: Příbram

Re: Klín kolejnice

Příspěvek od DandyBandy »

Karelvr6 píše:
PTchuck píše:Ahojte všichni,prosím vás nevíte kde by se dal sehnat tzv.klín pod kolejnici u bočních dveří? Plánuji trošku rozšířit zadní nápravu, ale nevím kde to najít na netu nebo případně kdyby někdo prodával dejte mi info.
Díky
Klín pod kolejnici vyrábí firma projekt-zwo,mam ho v garáži.Jestli máš někoho kdo by ho dokázal podle toho udělat tak bych ho pujčil.Novej je dost drahej
Odkud jsi? popřípadě mohl by si klín nafotit a poslat nějaké fotky na DandyBandy@seznam.cz možná bych měl někoho kdo by to dokázal udělat ;)

Uživatelský avatar
Karelvr6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Klín kolejnice

Příspěvek od Karelvr6 »

Sem z Liberce,klín nafotím a pošlu

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“