koupě T4(lang) - varianty?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

koupě T4(lang) - varianty?

Příspěvek od FandaTDI »

Zdravim, máme v plánu před létem koupit T4 s rozpočtem cca 6tis.€ , nejlíp asi s nejrozšířenějším 75kw dvouapůllitrem, dlouhá by vůbec nevadila, ideálně(a asi i max.) s prosklenejma všema dveřma (bude to několikrát do roka na dovču a jinak spíš na vození věcí), pořád váhám, jestli oddělenou kabinu nebo ne, ono každý má něco(tuhost/variabilita prostoru...), ale uvítal bych rady ze zkušeností s jednotlivejma verzema a případně v jakejch letech - s rozpočtem si nejsem jistej, jestli koukat i na ty olítanější kolem roku 2000 nebo se spíš zaměřit na ty první ročníky ...
Dvě baterky bych tam chtěl tak jako tak, nějakej příhřev by taky nebyl od věci(to se dá i dodělat), s Transportérama zkušenosti moc nemam, tak nevim na co se zaměřit(jestli spíš připlácet za výbavu, provedení ... či raději nějakou aspoň trochu zachovalou "holotu") ... nebo třeba i kde se poohlídnout ... kámoš, se kterym se domlouvam na cestě do reichu, se zmiňoval i o nějakejch "burzách/dražbách" v Holandsku - víte o tom někdo něco?
V úvaze je i LT, o tom toho vim ještě míň, ale zas nechceme žádnou "velkou krávu", spíš nějakou "cestovní dodávku" ...
Díky za rady, tipy, ap.

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: koupě T4(lang) - varianty?

Příspěvek od FandaTDI »

nikdo žádný rady, postřehy? Koukal jsem, že od 95 je pozink(včetně? rozlišení?*), takže spíš budu koukat po novějších...
zajímalo by mě, co od jakýho motoru čekat, ap. (i z těch dvouapůl, slyšel jsem, že třeba ACV jsou docela držáky, ...)
* - a to samý s prodejníma typama - koukal jsem např. na 7DA1Y2, ale v else jsem ho nenašel - víte někdo o elsadatech obsahujících i ty T4 :?: :?: - při projíždění seznamu prod. typů u výběru auta jsem našel jen T2 :158: (etka je ok, z neuplnýho seznamu SSP jsem našel Transportery od r.1991 (SSP129), tam sice nejsou ty novější, ale něco jsem se taky dozvěděl, i když němčina neni moje silná stránka, ale např. z těch dvouapůl je tam snad jen ten 57kW ... jo a diag. zásuvka jsou nějaký čtyři dvoupiny :? ... to snad ani neni na redukci, ne? (třetí dvoupin je zjevně na vyblikávání a 2x2 je dle pinů a kulatá, ne? :? ) ... no každopádně by bylo jednodušší (a možná i praktičtější - nebo se pletu?) mít tam klasický obd, což je snad až někdy od 98(*?) :?: ... já si snad jen tak zkusmo obejdu pár T4 už u nás ...
výbava jako nezávislý topení (příp. ty dvě baterky) se asi daj čekat spíš u mulťáků a caravel, nebo ne? Mívaj je i klasický T4? U těch s oddělenou kabinou asi už vůbec ne, co?
btw. v LT jsou spíš asi vyšší obsahy, ale koukal jsem třeba i na LT28 s tim 75kW dvouapůllitrem - má smysl koukat i po nich? (provozní náklady, ... )

Uživatelský avatar
MASO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 09.03.2008 01:11

Re: koupě T4(lang) - varianty?

Příspěvek od MASO »

Ahoj,
psal jsem to tady už sice několikrát, ale klidně to napíšu znovu. Tady se zas až tak toho nedozvíš,
budeš muset mrknout na http://www.transporterclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Tam se toho určitě dozvíš víc. A nejdřív hledej a pročítej a pak se teprve ptej :wink:
T4 Multivan 111 KW[/color]
tel. 608023088, Praha 10

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“