Nezavislé topení

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
Cpu120
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.12.2013 19:32

Nezavislé topení

Příspěvek od Cpu120 »

Ahoj jsem novým majitelem multivanu r.v. 2000 2.5 tdi 75KW a novým členem klubu.
Předem se omlouvám zdali tato má otázka je už někde položená ale nic stejného jsem nenašel a to jsem se snažil:)

Tak k věci : už jsem zjistil že pod sedačkou řidiče je baterie která pohaní bufík teda promně zatím display od bufíku. Když chci aby to topilo a nastavím to jediné co se stane je že cvaknou relátka a nic

pojistky jsou dobré.


co stím může být??


Děkuji za odpovědi .....

Uživatelský avatar
Jelko4
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 13.08.2008 13:32
Bydliště: SK-Trnava

Re: Nezavislé topení

Příspěvek od Jelko4 »

zly zhavic napr... hccelo by to hodit na diagnostiku

teloveda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.12.2011 16:57

Re: Nezavislé topení

Příspěvek od teloveda »

Ahoj mam vr6 rv 97 a prestal mi funovat bufik.Delal mi uplne to same co tobe zapnul jsem ho a on jenom cvaknul.Dal jsem ho na diagnostiku a tam zjistil zavadu tak ji odblokoval ale poorad se vypinal a hlasil ze je prehratej tak udajne ridici jednotka k.o.Takze kdyby jste nekdo mel na prodej ridici jednotku na benzinoveho bufika rad ji koupim.

eridany
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 07.03.2016 11:20

Re: Nezavislé topení

Příspěvek od eridany »

No ja som mal podobne aj som kúpil druhé a robilo to to isté.Na tom teplovodnom webaste je dole také plastové Tčko s termostatom určite rosypaným a v tom je problém lebo blokuje výtok z čerpadla. Treba tadial vypustiť vodu (cca.5l vyteče) a rozšrobovať ho. Ak sa termostat úplne vyberie a bude otvorený zadný radiátor bude prietok cez webasto moc obmedzený. Odporúčam tam nechať ten tanierik z neho slebo podložku z dierkou cca. 6mm aby kúrilo aj vzadu.
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=153170" onclick="window.open(this.href);return false;
Inak odporúčam aj novú prídavnú batériu a relé 70A pod sedačkou čo prepája batérie po naštartovaní pod sedadlom...Ja som mal ešte povolený ukostrovací kábel a prestrekol som konektory el. čističom. Odvtedy mi obe webastá fungujú spolahlivo.

Houmicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 21.02.2021 11:15

Re: Nezavislé topení

Příspěvek od Houmicek »

Ahoj, mam dotaz holedne nezavisleho topeni v T4. Mutivan ktery si chci koupit nema bufik a tak by me zajimalo zda se da dodatecne namontovat a jaky typ doporucujete. Asi bych chtel naftovy. Diky za rady

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“