Nakup nove T6 z nemecka

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
svoon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 02.07.2010 14:33

Nakup nove T6 z nemecka

Příspěvek od svoon »

ahoj,
neresil jste nekdo nakup noveho T6 z nemecka? Na mobile.de jsem nasel asi 4 prodejce, z nichz konkretne Blankenhorn home.mobile.de/BLANKENHORNAUTOMOBILE nabizi novy vuz cca o 10% levneji nez je cena po sleve v CR (cca 20% sleva z cenikovych cen). Na druhou stranu Blank... neni oficialni VW dealer, takze mi prijde trochu riskantni si od takoveho prodejce neco koupit (a poslat tam 100tis zalohu) :)

Nemate nekdo zkusenosti s podobnym nakupem? Pripadne nevite o nejakem ceskem VW dealerovi, ktery by byl schopen nabidnout podobnou cenu?

diky za nazor
Ondrej

(podobny dotaz jsem zkousel vlozit i na transporterclub.cz)

Igmaus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 29.07.2015 13:59
Bydliště: Slovensko

Re: Nakup nove T6 z nemecka

Příspěvek od Igmaus »

Nechcem zakladať novu temu opytam sa tu. Neviete mi niekto povedat aka je čakacia doba na noveho Transportera?
VW Polo 1.2 TSI DSG 2014
VW Golf GTD DSG 2015

midelos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.07.2014 09:36

Re: Nakup nove T6 z nemecka

Příspěvek od midelos »

Ja cekam na Multivana podle vseho 7tydnu, coz mi prijde fajn

midelos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.07.2014 09:36

Re: Nakup nove T6 z nemecka

Příspěvek od midelos »

svoon píše:ahoj,
neresil jste nekdo nakup noveho T6 z nemecka? Na mobile.de jsem nasel asi 4 prodejce, z nichz konkretne Blankenhorn home.mobile.de/BLANKENHORNAUTOMOBILE nabizi novy vuz cca o 10% levneji nez je cena po sleve v CR (cca 20% sleva z cenikovych cen). Na druhou stranu Blank... neni oficialni VW dealer, takze mi prijde trochu riskantni si od takoveho prodejce neco koupit (a poslat tam 100tis zalohu) :)

Nemate nekdo zkusenosti s podobnym nakupem? Pripadne nevite o nejakem ceskem VW dealerovi, ktery by byl schopen nabidnout podobnou cenu?

diky za nazor
Ondrej

(podobny dotaz jsem zkousel vlozit i na transporterclub.cz)
dostal jsem nejlepsi nabidku od Olfincar Trutnov, cca 16%, ale auto je nakonfigurovane jako predvadeci a 3mesice tam musi stat, zvazuju ze si ho necham pak 3mesice predvadet :rofl:

milan2211
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.09.2016 19:48

Re: Nakup nove T6 z nemecka

Příspěvek od milan2211 »

Koupil jsem skladovku, stejně jak předtím T5. Z Němec se ti to nikdy nemůže vyplatit.
Na koupi nespěchej a prodejce si pěkně zpracuj, několik návštěv, předložit nabídky od jiných prodejců atd.
Třeba u Tukase v Praze mají T6 Transportera co tam stojí minimálně rok na showroomu, dot na pneu napoví a vrstva prachu v interiéru taky :-)
Jen konfigurace toho auta to je dílo. to někdo u toho hodně chlastal :-)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“