Prosím o názor na T4Multi

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
edyd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 07.04.2008 19:48

Prosím o názor na T4Multi

Příspěvek od edyd »

Zdarec kluci chystám si pořídit T4Multi2,5TDI na co si dát pozor.Atak vůbec něco důležitého co bych měl vědět.Zatim co jsem slyšel na T4 jenom nekonečnou chválu,co se týče motoru a jeho udržbě a spolehlivosti proti 1.9 nevím.Měl jsem G4 1.9Tdi 85kw a max spokojeny až na váhu vzduchu nic. Díííííííííík

Uživatelský avatar
adampolo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: Prosím o názor na T4Multi

Příspěvek od adampolo »

Mám 2,5tdi 75kw a nedám na ten motor dopustit,dá se s ním jezdit za 7l/100km a výkonově je na tom taky dobře.na motoru jsem zatím neměl žádnou závadu,ale často tam klepou vývěvy na podtlak a řemenice na klice.Na autě jsem dělal přední nápravu,brzdy a spojku,takže jen běžné věci.a hlavně na to koupíš trysky z tašku hrušek,ne jako na PD.

Uživatelský avatar
PandaBreakz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 10.12.2007 11:40

Re: Prosím o názor na T4Multi

Příspěvek od PandaBreakz »

Ja mam sice synchro, se stejnym motorem, takze mi to zere trochu vic, mam to ciply na 140 koni a zrovna nedavno jsem si rikal, jak malo udrzby je na tom potreba. Neni to zavodak, ale nemuzu si stezovat v podstate na nic. Byl jsem se s kamaradem divat po multivanu a motorove byly vsechny auta dobry. Je to spis o takovejch malickostech, zalezi na kastli a interieru.

edyd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 07.04.2008 19:48

Re: Prosím o názor na T4Multi

Příspěvek od edyd »

Dik za odpoved.Byl sem ted v nemecku to omrknout,mel sem neco v merku,auto v poho ale na motoru se nam neco nezdalo,neco tam klepalo a byla tam nekde vule na rizeni.Tak sem ho bohuzel nedovezl,ale doufam ze se brzo pochlubim a zaradim se mezi Vas spokojene.Doufam ze se me podari 2.5TDI 111kw.ZACINA SE ME TA T4 LIBIT,TAK PISTE AT JE TO JESTE LEPSI KDE JINDE HLEDAT PODPORU NEZ U VAS.OSTATNI TO NECHAPOU. Zdarec palec

Uživatelský avatar
PandaBreakz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 10.12.2007 11:40

Re: Prosím o názor na T4Multi

Příspěvek od PandaBreakz »

Obecne plati, ze cim min vykonu ta 2.5 tdi ma, tim je spolehlivejsi. Lidi rikaj, ze ty cerveny "Icka" uz tak spolehlivy nejsou. Jinak to klapani v motoru muze bejt klidne ta vyveva, coz je takova t4 klasika, vymena toho stoji asi 7000, ale jestli ti to klapani nevadi tak s tim muzes normalne bez obav jezdit.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“