Multivan T4 2,4D

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Odpovědět
rusis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.03.2008 21:11
Kontaktovat uživatele:

Multivan T4 2,4D

Příspěvek od rusis »

Zdravím kluci,
Právě jsem si pořídil T4ku,je z roku 94 a potřebuju od Vás všech pár rad,jelikož k tomu nemám žádný návod.

1) Mám na palubce u rádia 3x přepínač. Jeden je na mlhovku, a další dva vypadají jako vyhřívání skel,ale těžko říci,zda to jsou opravdu skla..Pak tam mám ještě regulátor ohřevu sedaček.Jenže ten nefunguje. No ale,když zapnu ten nejvíc na pravo ( vyhřívání skla-nevím jakého) rozpálí se sedačka spolujezdce.. Je to normální? Řidičova zůstává studená.

2) Náhodně mi sjíždí okenko spolujezdce,nevím proč.relé???
3)Protáčí se mi přepínač ventilátoru ( vnitřní fukar jaksi nefouká na sklo,nemohu přidat otáčky) nemáte někdo?

Zatím vše,moc díky

Uživatelský avatar
Kubmaty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 442
Registrován: 05.12.2007 15:42
Bydliště: Tábor City
Kontaktovat uživatele:

Re: Multivan T4 2,4D

Příspěvek od Kubmaty »

S temi vypinaci bude lepsi kdyz sem hodis foto ale podle toho co rikas to vypada na vyhrivani prednich sedacek - ridice a druhy spolujezdce.

S tim sjizdenim Ti to dela porad nebo jen treba pri otevreni dveri? To by mohl delat kontakt v gumove pruchodce (upadly drat)
VW Caravelle T4 111kW long, projekt ZWO
VW Caravelle T4 75kW long
VW Transporter T3 syncro s uzaverkou
VW Golf Country syncro 66kW

Uživatelský avatar
Kubmaty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 442
Registrován: 05.12.2007 15:42
Bydliště: Tábor City
Kontaktovat uživatele:

Re: Multivan T4 2,4D

Příspěvek od Kubmaty »

A T4 to je spravna volba :-D
VW Caravelle T4 111kW long, projekt ZWO
VW Caravelle T4 75kW long
VW Transporter T3 syncro s uzaverkou
VW Golf Country syncro 66kW

rusis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.03.2008 21:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Multivan T4 2,4D

Příspěvek od rusis »

Zkusím zítra hodit foto.

Jen mi to stále vrtá hlavou.Myslel jsem,že by to mohlo být vyhřívání skel a né sedaček! V každém autě takto bývá označení právě vyhřívání skel.
A vlastně když to jsou sedačky,čím se vyhřívají skla?Teda aspoň to zadní,když už né přední..

To okno - při jízdě to ani tak neděla,ale když zastavím,něco se tam dějě.Přišel jsem na to tak - jak jsem koupil,pojistka byla vytažena.Tak jsem jí tam dal. Zajel jsem na benzinu pro cíga,vrátím se a okno dole.Říkám si,určitě sis s tím hrál a zapoměl ho zvednout...Jenže dojedu domů a při vytáhnutí klíče ze zapalování okno samovolně sjelo. Od té doby to dělá různě,mám pocit,že né jen při manipulování s dveřmi!!! Zatím to řeším tak,že při delší cestě si pojistku nasadím a při zastavení vytáhnu,ale takto se mi to provozovat moc neche.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“